Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik műanyag ablakot ajánlan...

Melyik műanyag ablakot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Több fajta gyártó profil van, nyilván több áron. Csak márkákra gondolok most, nem hogy hány kamrás, az megint más kérdés, tehát csak Márkákra- pld ul(Veka, Horizont, Rehau,Egil, Brügmann, Decco, Gealan...stb) Melyiket ajánlanátok és melyiket nem, semmiképpen. Ez utóbbit inkább privátban írjátok le, az etika miatt. Köszönöm.

2020. márc. 12. 06:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Német profilt válassz!
2020. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
NE csak profilt nézz! A vasalat is fontos! Abból a Winkhaust NE!--tapasztalat!
2020. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2020. márc. 12. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Gealan,nekem is ez van a célnak megfelel az ára is elfogadható.Hozza amit egy müanyag ablaknak hoznia kell!
2020. márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi nemrég vásároltunk a b-therm.hu oldalon ablakokat és nagyon elégedettek vagyunk! Korrekt volt az egész folyamat a rendeléstől a kiszállításig!
2020. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én egyiket sem ajánlom. Tudom, tudom! Korszerűség, design, meg miegymás, de az otthonomban jobban szeretem a természetes anyagokat.
2020. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!