Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mátészalka környékén melyik...

Mátészalka környékén melyik műanyag nyílászárós boltot ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Régi ablak és bejarati ajtót cseréltetnénk. Van sok, de olyan kell akik be is rakják az újjat.

Télen is felmérik, hogy milyen kell és vajon be is rakják ha plusz fok van? Mennyi idő mire elkészítik?


2019. jan. 2. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi Mateszalkan lakunk es nyaron csereltettuk,az egyik ceg valami aranyablak de ok eleve ki sem akartsk jonni megnezni milyen ablakot mekkora meretut es milyen ajtot szeretnenk, ugy hivogattuk oket folyamatosan de egyszeruen leraztak!

Aztan a masodik ceg csinalta meg de akkora silany munkajuk van az hihetetlen, a szunyoghalokat feligmeddig raktak be, a legtobb ablak kattog es nem zar rendesen, Nyiregyhazarol hivtunk ablakosokat hogy korigaljak ki a hibakat. Soha tobbe nem hivok Mateszalkarol ablakosokat ez biztos, pedig az egyik helyen a nagybatyam dolgozik es nekik volt az a szep munkajuk egymillio ketszazert.

2019. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy modod van keress egy minosegi helyet. Ja es nagy munkajuk kozben a falakat is osszemocskoltak valami fekete anyaggal, amit lekellett vakarnunk es atfesteni. Tobb kart csinaltak mint hasznot
2019. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok de gondolom minél messzebről hivsz annál drágább is meg nyíregyről? Nekünk egy ajtó és max 2 ablak lenne. Lattam hírszóróba fehérgyarmati céget. En amugy max 150re gondoltam. De vajon ilyen idobe is cserélnek ha plusz fok van?
2019. jan. 2. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat azt nemtudom mi nyarun csinaltattuk amikor szokas de szerintem szoktak csinalni mert nekunk redonyt most csinaltak peldaul. Persze nem muszaly nyiregyrol csak mondtam hogx nekunk ok csinaltak amugy benne volt az arban a kiszallas es nem volt szar a munkajuk es meg olcsobbak voltak mint hogy helybol hivtuk. Nekunk 8 ablak es 2 ajto kerult ennyibe es meg rakellett fizetnunk. Gyarmatrol biztos hogy jobb ablakost talalsz mint Szalkan. Soha nem hivok innen embert. De amugy ne a penzt nezd hogy minnel olcsobb legyen mert annal rosszabbul csinaljak
2019. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok de egy régi paraszthazra több 100 ezret csak ablakra felesleges költeni. Szoval igaz, hogy olcsó húsnak híg aleve de nah. Azaz aranyablak amit irtal irt vissza de ők cdak ajánlanak mestert aki berakja de ők cdak meglevőt arulnak ezzel közvetlen nem foglalkoznak. Ipari úton van pár ilyen ott is megnezezetem anyuval. De mondom alap max bukós duplaüvegű ablak kell szóval semmi cicoma az ajzó is egy kisablakos alap ami nem szarad szét mint az eddigi fákból készültek.
2019. jan. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!