Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 1hét múlva 4 helyiségbem lett...

1hét múlva 4 helyiségbem lett volna ablakcsere. A VÍRUS miatt, megcsinalhatja a vallalkozó?

Figyelt kérdés
Uid én visszamomdtam pedig jottek volna.A net amin dolgozok telefon tv vezetek az ablakoknál jon be.Hulyeseg volt vidszsmondani? A masik h nagx korlatozasok vannak a járvámy miatt.
2020. márc. 19. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg,ebben őt nem fogja korlátozni .
2020. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Meg. A mi szomszédunk épp festeti az összes helyiséget. Folyamatosan dolgozik 4 ember napok óta.
2020. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem állt meg az ép.ipar, legalábbis az ilyen jellegű munkák, hogy több 100 fővel bonyolódó építkezéseken mi a helyzet, azt nem tudom. Az, hogy az ablaknál jön be hozzád a kábel, az egyrészről gusztustalan megoldás, másrészről egyébként bejöhet eztán is ott, ha ez neked így megfelelő, lesz annyi rés majd a kibontott ablakoknál, hogy az be tudjon fordulni eztán is ott. Szóval a bontás miatt nem szűnt volna meg a neted, max. pár percre.

Nem tudom, nem tudjuk, hogy mi lesz és ez meddig tart majd, milyen hatással lesz az ép.iparra, lesz-e hatással rá egyáltalán, így azt sem tudom megmondani, hogy hülyeség volt-e. Eléggé be vannak táblázva a szakmunkások, úgyhogy ha a vírustól eltekintünk, akkor nagy hülyeség bármit is visszamondani, mert ki tudja legközelebb mikor kerülhet rád sor, az a "világ" jelenleg szünetel, ahol a megrendelő tologathatja a munkát, mindenkinek kottára ki van számolva az év, jellemzően már márciusban.

2020. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó kommenetelő: A te válaszod hasznos volt!

A gusztustalan jelzőből viszont VISSZA KELL VENNI!

Ezt a barom megoldast anno a dragalatos szaki emberkék hozták ossze, anyam pedig fizetett..2011ben idekoltozesemkor lett bevezetve a net. Ezt kaptuk szakiltól. Errol,ennyit! Nekem is durva de a kérdés nem erról szólt.a tobbit kosz

2020. márc. 20. 09:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt gondolom, hogy semmi sem annyira sürgős, hogy kockáztassam azt, hogy a szaki -esetleg- nem csak az ablakokat hozza majd be a lakásomba hanem a vírust is.
2020. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Eléggé be vannak táblázva a szakmunkások, úgyhogy ha a vírustól eltekintünk, akkor nagy hülyeség bármit is visszamondani, mert ki tudja legközelebb mikor kerülhet rád sor"


Egyrészt a nyílászáró csere nem pörög annyira az év ezen részében, kb. 1 hónapos határidővel vállalnak munkákat. Másrészt nyilvánvaló, hogy az építőipar is vissza fog esni valamennyire, hiszen építkezésre tipikusan akkor költ az ember, ha van felesleges pénze, márpedig most sok embernek sokkal kevesebb pénzből kell élnie, illetve akinek még nincsenek pénzügyi gondjai, az is óvatosabb lesz a következő pár hónapban.

2020. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindazonáltal én nem mondanám vissza az ablakcserét, mert az a tapasztalat, hogy az egy viszonylag olcsó felújítási munka, a vírusveszély meg minimális, ha a szakikkal nem érintkezel közvetlenül.
2020. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"ha a szakikkal nem érintkezel közvetlenül."


túl sok "olyan" filmet nézett

2020. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok koszi a valaszokat
2020. márc. 21. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!