Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ti megbántátok, hogy belekezdt...

Ti megbántátok, hogy belekezdtetek teljes lakásfelújításba?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megbánom...🤪

De már a festésnél tartok, úgyhogy már látom az alagút végét..

2020. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.

Tavaly tavasztól télig tartott a felújítás, sokszor a pokolba kívántam az egészet, reménytelennek tűnt, fáradt voltam és dühös vagy szomorú. Mi magunk csináltuk 95%-át, rettenetesen kimerítő volt.

Most viszont cserébe egy gyönyörű lakásban tölthetem napjaimat, és nem csak egyszerűen szép, hanem még büszke is lehetek rá, hiszen benne van a saját kezem munkája. Ez az érzés kárpótol. :)

De amíg tartott a felújítás, addig mélységesen bántam, hogy belevágtunk. :D

2020. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, sőt azt bánom, hogy a régi parkettát nem szedtem fel és burkoltattam újra a szobákat is (több hitel kellett volna)
2020. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lupati ***** válasza:
mi is megjártuk a hadak utját.10.emelet.A liftbe alig fért be valami.A régi lakás megállt a 60-as években.Tehát mindent lecipelni a 10-ről.Öntöttvas kád,köbméternyi beton és csempe,30nm parketta,20 zsák szemét,régi szobabútorok kuka konyhabútor kuka minden!Na és jött az újrakezdés.Hát inkább le se írom :-) Lakásvásárlás:10millió,3 millió volt a felújítás jelenleg kb 28 milliót ér és azt mondom megérte.:-)
2020. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amig tartott, az rettenetes volt, de ki kellett valahogy bekkelni.

Megbánni nem bántam meg, mert egyrészt szebb lett, másrészt utólag visszagondolva tudom, hogy az volt az utolsó "jó" alkalom a felújitásra, bár ezt akkor még nem tudtam. De azóta sem anyagilag, sem családi okok miatt, sem most pl. a karanténhelyzet, boltzárak és gazdasági válság miatt nem lett volna lehetőség hasonlóbaa belekezdeni.


Azt mindenesetere tudom, hogy amiket akkor megg tudtaam venni x áron, azt később már nem tudtam volna beszerezni, annyira megdrágult minden. S az még semmi volt azokhoz az árakhoz képest, amik majd a járvány után lesznek.


Szóval nem, nem bántam meg, sőt, örülök, hogy akkor sort keritettem rá, amikor még volt lehetőségem.

2020. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg mert nem ott laktam ahol felújítottam. :D
2020. ápr. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 mi lesz drágább a járvány után?
2020. ápr. 23. 07:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem bár van úgy hogy az ember a pokolba kívánja a felújítást mert fáradt és nem látja a végét de mikor kész akkor van egy gyönyörű lakás.
2020. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ára több lett, mint amire számítottunk.

Bent lakva ne csináld, hacsak nincsenek kötélidegeid.

2020. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elején a pokolba kívánom az egészet de mikor látom a fejlődést alig bírom abba hagyni mert még ezt is kicserélem,még ezt is,meg ezt is .
2020. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!