Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Neki kezdenetek haz felújításá...

Neki kezdenetek haz felújításának most?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi épp most újítjuk.
2020. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tervben volt, de inkább hanyagoltuk. Most a kertet szépítjük, mert azt is meg kell csinálni és olcsóbb mint a felújítás, igaz arra is kB 1,5 millát mondták, de lenullazni se akarjuk magunkat.
2020. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Most fejezem be
2020. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

XD


Szerintem a kérdező a járványügyi helyzet és a lehetséges gazdasági összeomlás és válság miatt kérdezte.


Ha van 10 milliótok és 5 milliót akartok rákölteni a felújításra, akkor igen.

Ha van 5 milliótok és az egészet el akarjátok költeni felújításra, akkor nem.

Ha nincs semmitek és hitelből akartatok felújítani, akkor meg végképp nem.

2020. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én most kezdtem bele, régiből újat csinálok. Minimális munkadíj(tereprendezés, alkalmi segédmunkások bére, anyagok rendelése) olcsón vettem, egyszer annyit rá költök és 3x áron eladom. Mindent én csinálok, ingyen munkadíj, de aki mindenért fizet annak milliókat kell kiadni csak munkadíjra, felújítás állapotától függően.
2020. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most vágok bele a lakásvásárlásba (hitelből) és a felújításába.

Nem izgat a vírus miatt kialakult gazdasági helyzet, fontos szektorban dolgozom jó fizetéssel, stabil anyagi háttérrel.

2020. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!