Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit kezdenétek azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kezdenétek azzal a férjjel, aki heti több alkalommal fejetekhez vágja ezt?

Figyelt kérdés
Volt 3 hónap, amikor nem dolgoztam. Bármilyen összezördülésünk volt (általában az, hogy nekem aznap hullafáradtan nem volt kedvem csinálni, így ő ideges volt) a fejemhez vágta, hogy ő tart el. Kértem, hogy ilyet ne mondjon, mert nekem teljesen természetes és magától értetődő lenne, ha ő elveszítené a munkahelyét, akkor én viszem a szekeret, míg ő nem kezd el újra dolgozni. E kérésemet nem tartotta tiszteletben, így mindig felhánytorgatta ezt. Aztán már január elseje óta én is dolgozom. A kettőnk fizetése közti különbség 120ezer ft az ő javára. Most azt vágja a fejemhez, hogy ő többet keres, ő többet ad be a közös kasszába, ergó a nyakán élősködök. Egyszerűen nem értem ezt. Nem tehetek arról, hogy én az állami szférában vagyok, ő pedig egy magán cégnél. Mindketten diplomásak vagyunk. Nekem is lenne lehetőségem magán céghez menni, de én a mostani munkahelyemen érzem jól magam. Mihez kezdjek ezzel a helyzettel? Akárhányszor érvelek neki, hogy ilyeneket nagyon súlyos dolog a fejemhez vágni, nem látja be a hibáját, újból megteszi. Nekem ez rosszul esik, hiszen ha beteg lesz (ne legyen) vagy ha munkahelye megszűnik, bennem fel sem merülne ilyesmi. Egyszerűen nem úgy nevelkedtem, hogy ez kérdés legyen. Ti hogy látjátok? Én vagyok túl érzékeny?
2016. márc. 19. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem sürgősen lépj le,amig még nincs gyerek.gondolj bele h akkor mit fogsz kapni amikor 3évig leszel otthon a picivel
2016. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:
100%

ez egy barom

mindig fog lelkileg terrorizálni ,talál rá indokot


én lépnék,mert erre nem lennék kíváncsi

nem értékelném,hogy parazitához hasonlítanak


nem te vagy érzékeny ,ő a bunkó a köbön

2016. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Sok normalis ferfi meg nem talal maganak part, ilyen taplot meg elviselnek siman.
2016. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"Most azt vágja a fejemhez, hogy ő többet keres, ő többet ad be a közös kasszába, ergó a nyakán élősködök."-ez már bunkó és valahol nagyon elcseszték a nevelését ...
2016. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Lelki terror, érzelmi manipuláció és társai. Azonnal lépj le, mert csak rosszabb lesz, ha esetleg jön a gyerek.
2016. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem ertem, hogy a nok mit szeretnek az ilyenekben?
2016. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fejéhez vágnék néhány dolgod: tányért, lábast, széket, stb., aztán ott hagynám a pitsába.
2016. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nálam a házasság a jóban-rosszban együtt. Ez eléggé úgy tűnik hogy csak jóban....
2016. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kuka.
2016. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

bennem az merul fel miert erzi magat a ferjed kisebbrendunek mert tipikusan vedekezo lekezelo allaspontot vesz fel.

Arra gondolok lehet visszautasitotd ot es nem erzi magat eleg ferfinek melletted

2016. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!