Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Megbíztatok lakásfelújításnál...

Megbíztatok lakásfelújításnál a szakmunkásokban?

Figyelt kérdés
Főleg, ha előleget is kértek. Megvoltatok elégedve a munkájukkal?

2020. máj. 14. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem igazán. Végül mindenki jó munkát végzett és korrekt áron, de tetű lassan, rengeteget kellett várni, meg persze az ígérgetések, hogy holnap már tényleg jön, de holnap már TÉNYLEG, ó, most közbejött valami, de holnap eskü jön.... stb.

Így is csak 3 szakembert hívtunk összesen, ha újra felújítás lesz, megpróbáljuk teljesen elkerülni hogy bárkit hívni kelljen.

2020. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az még a jobbik eset akkor. Én megfogadtam, hogy többet bele nem kezdek ilyenekbe. Jó állapotút venni, ha a régit megunom, eladni.


Sok fogyatékossal szenvedni, lerabolnak.. áhh..

2020. máj. 14. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Meg. Mivel dolgoztam epitkezesen, lattam hogy kell haladnia a munkanak, es hogy kell kiszurni a koklereket.
2020. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Előleget ne adj. Mire adnàl? Majd ha dolgoznak a fix kialkudott bérből menetközben esetleg fizethetsz nekik. De inkább egybe a végén
2020. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kevesen kezdik úgy el a munkát, mindentudó..


Legtöbb melós 30% előleggel kezdi csak el.


Az ő szempontjukat is megértem mondjuk, ha átverik őket, hogy nem fizetik ki rendesen a pénzüket, viszont a legtöbbször szerintem fordított eset áll fenn :)

2020. máj. 14. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Eloleget kerhetnek mert pl az anyagot szeretnek fedezni belole. Aztan az eloleg biztositekkent is jol jon hogy nem mondod le a munkat es azon a heten munka nelkul marad mert a kovetkezot a te munkad utan kezdi.
2020. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!