Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Elektromos főzőlap, de milyet?

Elektromos főzőlap, de milyet?

Figyelt kérdés

Annyi van neten bele zavarodok és nem értek hozzá hogy melyik jó...nyaralás alatt használtam és bele szerettem amúgy is felújítás alatt vagyunk és cserés a tűzhely cirka 20 éves... Szóval 2-en vagyunk párommal mindennap főzök nagyon kis adagokat 2 személyre de néha anyósék meg sogromék átjönnek mondjuk úgy havi 1x akkor nagyobb adagokat főzök 6 emberre. 4 rózsát mindenképpen igényelek van hogy kettőnkre használom egyszerre mind a 4-et. Átlagban napi 1 órát másfelet főzök. Legjobb az lenne ha be építhetnénk és ehhez igazítanánk a pult méretét.

Típust linket küldjetek ha tudtok:)


Köszönöm.



2020. júl. 6. 17:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Amúgy én is gondolkodtam konyha költöztetésén nagy szobába ahol erkély is van nappali-konyhának de mellőztük :D pedig én annyira akartam 😂🤦

Szóval már néztem jószaki.hu oldalon egy gázost holnap fel is hívom. A kérdés : milyen gázos főzőlapot vegyek akkor?

Vagy nektek milyen van?


Tűzhelyet semmiképp nem akarok sütőt magasra akarom rakni egy álmom válik majd vele valóra🤩

2020. júl. 7. 00:49
 12/14 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.gazosbol szerintem mindegy melyiket veszed.amelyik tetszik,amelyik megy a konyhaba.

En is magas sutot kertem az asztalostol😅,nekem is egy almom valik valora😂😂

Milyen elrendezesben lesz a konyhad?

Olyan pici ez a panel konyha.

En L alakuban gondolkodom,a hutot szamuzom az eloszobaba,es annak a helyere rakatom a sutot egy toronyban,de a pult vegig fut majd az ablak alatt egesz a sutoig.

30centi melyseggel indul a sutonel,hogy azert pakolni konnyebb legyen benne es kiszelesedik 40 centire.

Vagy,parhuzamos konyha,amilyen az eredeti elrendezes.csak akkor a suto mellett lesz egy 30 as magas kamra fiok,mellette meg egy 30 as pakolos, felettuk a 60 as ketajtosok mennyezetig.

Es alul mindenhol fiokos szekreny ahol csak lehet😍

Mosogepet a konyhaba kell rakni,mert a furdoben 150x80 as epitett zuhi lesz.

Ez volt a masik almom,a nagy tusolo.

2020. júl. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Vagy


[link]

Mint ezen a jobb oldali,csak a pult lenne valtozo melysegu

2020. júl. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Irreálisan sokat számolt, aki szerint 9450 ft a főzés elektromos főzőlappal. Nekünk elektromos főzőlapunk van. Nem indukciós, nem a legmodernebb takarékos akármi. 2en vagyunk, minden nap főzünk. Havi 7000 ft körül van a villanyszámlánk,miközben van egy nagy hűtőnk, egy nagy fagyasztónk, 2 légkondi, és 2 számítógép megy éjjel-nappal). Én soha többet nem veszek gázt. Főzni is jobb az elektromosan. De persze, ha a te gázdíjad fogyasztástól függetlenül 3 havonta 4500, akkor megértem.
2020. júl. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!