Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülhet egy 50-es...

Mennyibe kerülhet egy 50-es években épült rossz állapotban lévő ház felújítása? (70m2)?

Figyelt kérdés
Újra kell vezetékelni is (villany-víz). Cserép, stb. A szerkezethez nem kell nyúlni. Ablak-ajtócsere kell, a fűtés villany lesz. Festést, vakolást, csempézést, parkettázást hozzáértő apósom fogja csinálni ingyen, anyagáron!
2020. júl. 22. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon sok mindentől függ, az igényeiktől, mennyi mindent csináltok ti magatok, mit tudtok beszerezni jó áron.... Ha jól értelmezem a leírtakat, kb a falak állnak és azonkívül mindenhez hozza kell nyúlni, sztem ez alsó hangon 7-8 millió forint (ha tető kell, akkor biztos van ennyi), és innentől kezdve a határ a csillagos ég.
2020. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! 10 millió a max keret berendezéssel együtt. Nagy igényeink nincsenek, IKEA bútorok lesznek, a csempékből-anyagokból minden az olcsó kategória. Tető szerkezetet felmérettem, ahhoz nem kell nyúlni, csak a cserepeket kell kicserélni de nem életbevágó, esztétikailag nem szép csak.
2020. júl. 22. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
10 misiből meg fog állni, ha a tetőszerkezetben nem lesz nagy csere.
2020. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi újítottunk fel egy 100m2-est, kb ilyen szinten, 8millió volt. Ebben nincs benne a belső burkolatok, ajtók, bútorok ára. A tiéd kisebb, szerintem 10m.-ba beleférhet, de ahhoz sokat kell nektek is dolgozni rajt.
2020. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!