Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 5napos fürdőszoba felújítás...

5napos fürdőszoba felújítás alatt hogyan oldják meg a fürdést, WC használatot?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A mosdást lavórban vagy gyerekkádban, a pisilést vödörbe, amit este amikor elmentek a munkások kiöntök a csatornanyílásba. (Nálam így volt)

Nagyvécézést munkahelyen, szülőknél, multiknál, kinek mi esik útba. Kertes házaknál előfordul a kinti vécé.

A tapasztalatom a vécével az volt, hogy csak 1 napig volt gond, amikor elmentek a munkások ideiglenesen beállították és a nagydolgomat elvégeztem mire jöttek.

2020. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

A szaki nem egyszerre csinálta. Erre külön kértem régen.

A jó öreg lavor sokat segít, utána olyan hálás leszel a fürdőszobáért:D

2020. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére én úgy költöztem új házba, ahol az alapokig szétverettem és újjáépíttettem mindent (vízcsövek, wc, zuhanytálca, mosdó, fűtésrendszer csere, villanyvezeték teljes újravezetékelése, járólapozás, csempézés, nyílások befalazása, nyílászárócsere, festés), hogy volt pár hetem a régiből kiköltözni, igy nem helyben éltem meg. Amúgy szakemberek azt mondták, max reggeltől estig nem lenn mondjuk wc, ha ilyen több napos felújítás lenne, megcsinálnák, hogy amikor elmennek meló végén, ideiglenesen a wc-t bekötik, a fürdés meg vagy szomszédnál, rokonnál, vagy lavórban lenne.
2020. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy, hogy több fürdőszobánk van. Olyat is ismerek, aki addig átköltözött nagyszülőkhöz, testvérhez, stb.
2020. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Epp ma verjuk szet a furdot.

Van egy nagyobb muanyag kad szeru valamim,abban mosakszunk majd a konyaban(pontosabban a helyen,mert azt is szetvertuk)

A wc-t minden nap visszatesszuk a helyere,a regit persze egeszen a felujitas vegeig.

En szerencsere megyek dolgozni,ott tudok rendesen tusolni.parom megy a szomszedba furdeni.

Nalunk kb. 2 het lesz amig nem lesz furdonk,nagyon jo lesz,de hat ez az ara.

2020. aug. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2020. aug. 2. 08:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi WC nélkül nem hagyunk egy lakást se, régi kiszed, járólap le WC alatt gipszes ragasztóba, WC be és lehet használni
2020. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!