Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Borsod megyében van olyan...

Borsod megyében van olyan vállalkozó aki elő finanszírozással vállal felújítást?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 19:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
64%
Ez hogy jön a gyerekvállalás témakörbe? 😂😂
2020. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Falusi csokra vettünk házat, úgy
2020. aug. 5. 21:12
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen nem lehet csokban.
2020. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

5 millióért vettünk házat és 5 millióért kell felújítani.

De lehet ilyet, ha van olyan vállalkozó, aki vállalja azt, hogy előre megcsinál mindent és utólag fizetjük ki.

Sok mindenki így újítja fel, de Borsodban nem tudom van e ilyen vállalkozó.

2020. aug. 5. 21:34
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Az életben nem találsz ekkora hülyét.
2020. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
65%
Hát bocs, de ez akkor sem ebbe a kategóriába tartozik. Át is lett rakva. 😂
2020. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Más is talál "ekkora hülyét"...

Miért lenne hülye? Ugyanúgy ki lesz fizetve csak utólag.

2020. aug. 5. 23:22
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Persze!

Álljon benne a pénz az anyagba meg a munkadíjba aztán ki tudja mikor kapja meg. Mert nem rajta múlik a kiutalás, hanem rajtatok.

Nem kis kockázat! Amit teljesen feleslegesen vállalna be, mert máshol is tud termelni.

2020. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Ez beteg😹😹😹
2020. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Ez a CSOK is a penzeseknek lett kitalálva. Ezzel az utolag adjuk vissza a pénzt dologgal...

Szintén borsodból írok, mi hagytuk egyenlőre emiatt a csok-ot amikor elmondta az ügyintéző hogy megadják a pénzt de úgy hogy felujítjuk és mindenről felkell mutatni a számlát majd utólag vissza adják. Még a hölgy is beismerte hogy ez egy átlag embernek nem elérhető amúgy.... (Miskolc nagy otp-be voltunk)

Nem találtunk vállalkozót mi se ami nem meglepő hülye lenne vállalni.... Minekunk a terv hogy tésztán meg idény dolgokon élünk 2x többet dolgozunk hogy legalább 1m Ft forintot félre tudjuk rakni jövőre és bele vágjunk SE....

Amikor anyuék azt mondták hogy nehéz az élet sose értettem ...

25 vagyok nem akarok külföldön lakni de nem bírjuk ennél jobban hajtani magunkat (Napi 13 órát dolgozunk)... Pedig van szakmánk erettsegink fősuli persze jól fizető munka borsodban nincs....gazdag szülők nincsenek saját lakás se havi 100e Ft albi+40e Ft rezsi/hó + 100e Ft kaja/hó az van. És akkor még egy ruhát se vettem magunkra meg bérletet se (havi 10e Ft)meg nem tankoltunk a kocsiba még nem adtunk fel egy kötelezőt se ami 3 havonta 28e Ft .... De a többit nem is írom inkább hiába ennyi idősek vagyunk sajnos vannak kötelező gyogyszereim mert egy ritka bőr betegségem van havi 25e Ft és még van kötelező havi kiadás. De persze jól hangzik a csok meg stb csak kb leszopom magam mire oda jutok hogy saját házam legyen itthon...de tudom persze büszke "felnőttek " menj senkinek nem fogsz hiányozni:Dddddd

Sok sikert nektek ha találsz vállalkozót el küldheted a számát privátban nem akarok elköltözni...

2020. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!