Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek egy társasház...

Szerintetek egy társasház lépcsőházi világításra melyik fajta lámpák lennének a legpraktikusabbak?

Figyelt kérdés

Egy társasház közös képviselője vagyok. A társasház sok lépcsőházában sok lámpa már cserére szorul,mert a foglalataik tönkrementek,meg egy-kettőnek a búrája is eltörött már. A kérdés lényege: Szerintek e- három lámpatípus közül hosszútávon melyik a legpraktikusabb:

1. Sima E27es lámpa:

Pl ilyen: [link]


G23as,tehát bajonettes,különálló előtétes kompakt fénycsöves lámpa:



Integrált LED-es lámpa:

Pl. ilyen: [link]



2020. aug. 6. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A második link hiányzik, de én a 3.-ra szavaznék.
2020. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csakis a Led-est
2020. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak ilyen lenne a mi kozos kepviselonk is...nálunk a hagyományos ezer éves sárga fényű de még se fényű mert nem látom a kulcslyukat este olyan halovány! Le a kalappal hogy így foglalkozol ezzel.


Tudom nem segítettem csak mellékesen, gratulálok.

2020. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ezek az integrált LEDes lámpák között nem nagy a meghibásodási arány? És tényleg kibírnak 25000órát? Saját tapasztalatokat várok!
2020. aug. 6. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,én hasónlókat raktam a garázsba,de 1 éve még csak,és nem mértem hány órát működött. Viszont takarékos
2020. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég jó fényt ad, nem is biztos, hogy mindegyik régit le kell cserélni, az is benne van.
2020. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rabalux minőség,gondolom a velejáró izzó is. Mert az a lényeg az izzó,nem kínai olcsó ipari hulladék ami 3 napot bír
2020. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja még: 1 év garanciával vettem külö izzót
2020. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!