Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hangos vízáramlás hallása...

Hangos vízáramlás hallása radiátorban hogyan csökkenthető?

Figyelt kérdés

Már 10 éve nem volt átmosva, ez megoldaná a problémát?

Akinek ilyen problémája volt az hogy oldotta meg?

Szüleim radiátorával egybe van kapcsolva, így mégbhangosabb, nem tudom miért, még ha az enyém ki is van kapcsolva, s az övéjük nem, akkor a leghangosabb.



Egyetemista vagyok, s engem nagyon zavar a tanulásnál.



2020. aug. 8. 11:18
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

[link] van minden méretben, egyenes, és sarok is.

Létezik Hertz-ben is, dupla áron, viszont ha már Hertz a jelenlegi szelep, akkor a thermofejet nem kell már venni.

[link]

Ezek a típusok azért különlegesek, mert a Kvs értéke (áteresztőképesség) három-négyszerese egy mezei thermo szelepének. Amikor bejöttek a thermosztatikus szelepek, még sok gravitációs rendszerű fűtés volt. ezekre gyártották ezeket, végül is tök feleslegesen. Ugyanis a gravitációs fűtések kizárólag szilárd tüzeléses kazánokkal mentek, ott meg ezerből ha egy rendszerbe építettek thermó fejeket, a későbbi rendszerek meg már szivattyúsok voltak, ott meg nem volt gond ha kicsi a tömegáram, mert a szivattyú adta a nyomást. Aztán a palettában bent maradt, és néha jól jön ha lehet kapni. De mielőtt nekiállnátok barkácsolni, tényleg meg kéne mutatni egy szerelőnek a radiátort, mert lehet hogy elég csak a torlószelepen állítani. Ez a radiátor alján van, ahol kijön a víz.

2020. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!