Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » PVC padló előnye hátránya?

PVC padló előnye hátránya?

Figyelt kérdés

Konyhába, előszobába illetve fürdő és wc-be gondoltuk.

Talán a hálószoba és a nappali is szóba jöhet.

Praktiker oldalán nagyon szépeket láttunk élőben is megnéztük igazából úgy is tetszett de csak tekercsen láttuk. Őszinte vélemények érdekelnek.



2020. aug. 11. 15:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Dehogy nyúlik ki 2 év alatt! Nálam alapból az előszoba és a konyha PVC volt (alatta csak beton), arra raktuk rá az alátét fóliát, amire ment a laminált padló... Az erkelyemen is beton, rajta PVC, az már nagyon meg van lopva, de kB 40 éves, arra műfű szőnyeg került. Telken a kis házban is az előszobában, konyhában, teraszon PVC burkolat van, jó pár éves, nem a legdrágább fajta, nekem kimondottan nem is tetszik, de ez volt a legolcsóbb /leggyorsabb megoldás, és nincs vele probléma amióta leraktuk.
2020. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na szuper. Nekem az a lényeg hogy amíg itt vagyunk 2 évig ne kopjon szét meg ne nyúljon el utána meg felszedjuk tulaj kívánságára. Köszönöm az őszinte választ
2020. aug. 14. 12:56
 13/17 anonim ***** válasza:
Klikkes vynilt nézd meg, nem kell ragasztani, vissza lehet szedni, mint a lamináltat, és szebb mint a tekercses. Graboplast gyárt ilyet.
2020. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 néztem és nagyon nagyon tetszik de én nagyon drágán találtam neten... Összesen 55nm-et kéne lerakni mert azt már hálóba is leraknám ugye meg nappaliba :/ számoltuk többször is "hát ha" csak a szívünk fájt érte :(
2020. aug. 23. 22:22
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 igen, sajnos nem olcsó, és 55m2-re és figyelembe véve a 2 évet tényleg nem érné meg. Akkor marad a tekercses, annál amit írtál, hogy gagyi parkett, még mindig jobban mutat majd.
2020. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen ahol a legolcsóbb lett volna ott is 120e ft-ra jött ki 13nm :( jovohonapban akarjuk megvenni fizu után a PVC.t ha esetleg addig valaki tud valahonnan olcsón vinylt ezer hálám:/
2020. aug. 24. 16:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami. A klikkes vinyl a legolcsóbb is 4-5000/m2. Viszont mivel nem kell ragasztani, ezért vissza tudod szedni sérülés nélkül, és most hülyén hangzik, de viheted a következő lakásodba. Bár ez a tekercsessel is megy, és az olcsóbb. Hát nehéz ez így, teljesen megértem. Én itt most egy 18 m2 helyiséget szeretnék majd ezzel burkolni, és csak lestem milyen árak vannak, mert alátét is kell, elvileg, de gyakorlatilag az egyik üzletből, ahol neten érdeklődtem, felhívtak, hogy van már olyan, ami alátéttel együtt van gyártva, és csak fektetni kell. Én valószínűleg azt fogom majd venni, mert drágább, de olcsóbb annál, mintha külön veszem a vinylt meg az alátétet meg ami kell még hozzá.
2020. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!