Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A mellékelt ábrán látható...

A mellékelt ábrán látható radiátor sarokszelep (beépített) gumi tömítőgyűrűjét érdemes-e megkenni valamivel szereléskor, hogy (esetleg) ne gyűrődjön - forgácsolódjon?

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 20. 11:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azon nem múlhat, veszek én Loctite-t is...remélem, Praktikerben kapható, a gumiámot is ott vettem (pénteken). Egyébiránt rendeltem neten Loctite 55 -t, ami ugye tömítőszalag - szál...v.mi..de az csak kedd körülre lett ígérve. 50 m -es...azért rendeltem, mert lesznek olyan helyek is (nem sok), ahol hagyományos módon kell megoldani a menet-tömítést...és gondoltam, nem bízom a véletlenre, hogy most akkor sok kócot sikerül rá tekernem, vagy keveset...a Loctite 55 (állítólag) profi cucc ilyen helyre - sőt, utólagosan is lehet változtatni azon, hogy mennyire(hova) tekertem az idomokat egymáshoz képest...akkor is tömíteni fog.
2020. aug. 22. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!