Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Konyhabutor felujitasa, de...

Konyhabutor felujitasa, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elso lakasomba koltoztem. A volt tulajdonostol szinte ingyen megvehettem tole a konyhapultjat. Kicsit mar utott kopott, a tetejen vagott latni a kes helyet stb. Nagy silany anyagu konyhapult, ilyen muanyag en szerintem. Azt szeretném kerdezni meg is hogy tudnam atfesteni? Festes utan lakkozni kellene? Nem ertek sajnos hozza, de szeretnem kicsit helyre pofozni, ugyanis alberletben elek es nem tervezek ujat venni hisz minek, de zavarnak a karcolasok rajta. Koszonom a segitseget.
2020. aug. 24. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Átfesteni nem igazán jó ötlet, mert ha használod, akkor az ételbe kerülhet festék, emellett a karcokat, vágásokat sem tünteti el.

A helyedben inkább tetetnék rá egy vékony lapot, fából, nemesacélból, esetleg lecsempézni is lehet, ezek nem drága és mégis normalisan kinézö megoldások.

2020. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Először azt írod, hogy az első lakásodba költöztél, utána meg, hogy albérletben élsz és nem tervezel újat venni, mert minek?


Ha nem a saját lakásod, akkor a tulajdonossal egyeztetve az 1-es által ajánlott megoldások valamelyike.

2020. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerintem ő albérletbe költözött, és vett egy ócska pultot, azért, hogy felújíthassa.

2020. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na, hat nekem vegulis elso "lakas. Alberlet. Ures volt, de az elottem levo nem akart bajolni a bútorok hurcolasaval, igy megvettem tole. Szoval mar az enyem. Es ezt szeretnem kicsit kipofozni.
2020. aug. 24. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Vegyél rá fa mintás matricát.

Jolifólia vagy fóliás maris vagy valami ilyesmi néven neten is van.

Az ajtókat meg lefestheted, akár más színre.

2020. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

:D :D :D

Fóliás Juci!

2020. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

Akkor ez lesz a megoldas, lefoliazom a pult reszt az oldalakat, ajtókat stb atfestem.

2020. aug. 24. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!