Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ez használható 1mm-es érvéghüv...

Ez használható 1mm-es érvéghüvely préselésére?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 28. 04:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég béna szerszám, gyakorlatilag semmire sem használható. Valamikor én is alászaladtam, és vettem egyet, és kipróbálás után azzal a lendülettel elhajítottam. Ez a belépőszint otthoni barkácsolásra, ezt a típust keresd, a profik meg tudják milyen krimpelőfogót vegyenek.

[link]

2020. aug. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem csak barkácsolásra is jól használható "mindent egyben" szerszám.

Blankolásra (szigetelés eltávolítása), a leggyakrabban használt metrikus csavarok hosszméretre vágására, vezeték-vágásra kéznél van.

Szerintem ott a helye a ládában.

2020. aug. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem! Ez kizárólag a szigetelt saru préselésére hivatott, de nem az igazi.

Érvéghüvelyezni másfajta kell. Az olcsóbbaknál előfordul, hogy tekerni kell az eren 1-2 fordulatot, másképp lejön.

[link]

2020. aug. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem csak egyetlen villanykapcsolóhoz kell (ha nem fér el a merev 1,5-es) persze nem rossz ha van egy krimpelő a háznál.


Akkor ez az extolhoz is kamuból írják oda mindenhol?

[link]


Ez van még ami olcsóbb és posta nélküli. Azt nem tudom milyen minőség.

[link]

2020. aug. 28. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahol azt a sárga-kék-piros színt látod, az a szigetelt saru szinkódja. Nem egészen rossz, mert ebben is létezik érvég, csak más típus(csapos saru).

Ez [link]

De a rendes érvéghüvelynyomó a második linked.

Teljes erőből meg kell nyomni és kész. ha lejönne az érvég ezek után, akkor az ereket kicsit megsodrod és jó lesz. De úgy látom, ezen kereszt minta is van, és akkor nem kell. Otthonra teljesen jó.

2020. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Találtam egy ilyet 10 dollárért Kínából [link]
2020. aug. 28. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2020. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!