Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A társasházakat miért húzza...

A társasházakat miért húzza le minden vállalkozó, vagy csak nekem van ilyen érzésem?

Figyelt kérdés
Társasházban lakom, egyik tulajdonos vagyok. Mindig ha van valami felújítás ami minden lakót érint, nekem borzasztóan soknak tűnik amiért megcsinálják a munkát. Egyébként emiatt (is) döntöttem úgy hogy itt a vége, eladom.
2020. szept. 22. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Talan mert nem masfel meter drotot kell kicserelni meg 2 csapot felszerelni, esetleg 4 negyzetmeter burkolatot ujrarakni szamla nelkul okosba', hanem szamlat kell adni 5-10x ekkora munkakrol.
2020. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki szerzi a szakit?

Nem haveri érdekeltség a közös képviseletnél?...

2020. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Majd ha saját házad lesz akkor megtudod milyen javítási költségek vannak amit most szétosztanak a lakók között ott meg a te zsebedre megy az egész. Persze ha értesz a víz, villany szereléshez burkoláshoz tetőfedéshez akkor nincs gond. Akkor csak anyagárral kell számolni. Megveszed a szart olcsón vagy a jót drágán.

Olcsón jót ilyen kategória 20 éve nem létezik.

2020. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
és az nem zavar hogy bármit(!) is veszel, 27% áfát ebből lenyúl az állam? Holott minden más sz@rért is fizetsz,ha vállalkozol,ha autós vagy,ha dolgozó..csakis a jövedelmednek a folytonos durva megcsapolása történik. Mo-n 100ft jövedelemből 50Ft-ot elvesznek így vagy úgy ,ha beleszámolsz minden sarcot. Még a sötét középkorban sem vettek el ennyit. Nesze.. demokrácia
2020. szept. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos azért, mert sok az eszkimó és kevés a fóka.


Lefordítva:


Sok a társasház és kevés a valamire való jó szakember és ők diktálják az árakat.

2020. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!