Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Budapesten burkolót tudtok...

Budapesten burkolót tudtok ajánlani? Aki nem rajtam akár meggazdagodni.

Figyelt kérdés
Sziasztok szívesen megfizetem a jó munkát, de azt nem szeretem, ha hülyének néznek. Fürdőszoba felújítása lenne. Ha valakinek jó tapasztalata van, írjon. Köszönöm szépen!!

2020. szept. 22. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos olyan árak vannak, hogy nagyítóval sem lehet olyat találni, akinek a munkadíján ne pislogna az ember nagyokat. Ha sikerül, és ráadásul még jó munkát is végez, akkor tedd ki kérlek az elérhetőségét :) !
2020. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Simán elkérte a szaki a 2-3 havi fizumat (diplomás vagyok) egy pár napos munkára aminek a nagy része száradás. Anyag nem volt benne. :( Nem mentem bele mert tisztességtelennek éreztem.
2020. szept. 25. 14:12
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

#1-es vagyok, én is diplomás vagyok, tőlem a festő sima panel nappali kifestése glettelésére közel 300 ezer forintra adott árajánlatot :), érted, amit ha nekiveselkedsz pár nap alatt magad is leglettelsz, hálózod és kifestesz :).

Ez van sajnos.

2020. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Én meg a szaki vagyok, és sz@rok a diplomátokra.

:)

2020. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát hiába szarsz rá mert tőlem ugyan egy fillért se lát az ilyen. Tehát én meg szarok a szakmunkás igazolványodra.

Amúgy azt akartam érzékeltetni,hogy nem havi százat keresek, nem szalag mellett dolgozom, szóval a három havi fizum nem kevés pénz.

2020. szept. 25. 16:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én diploma mellett fogtam meg a glettvasat, javaslom neked is. Egy dologgal mindenképp számolj: a több idővel!

Ha nincs időd vagy akaraterő/affinitás, akkor sajnos ki kell fizetni a százezreket.

2020. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, szóval nem hiszem hogy fizikailag menne. Százezreket örömmel kifizetnék egy jó munkára, de itt már többről volt szó.ha az anyagokat is beleveszem, csillagászati összegre jönne ki egy mini, teljesen alap, semmi luxus fürdőszoba. Annyi a vágyam, hogy ne nézzenek teljesen hülyének, és egy szakmunkás ne kérje már el egy svájci sztárügyvéd órabérét.
2020. szept. 25. 18:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen kérjél több szakitól is ajánlatot - vannak erre weboldalak, ahol le tudod írni, hogy milyen munkáról lenne szó, és válogathatsz a jelentkezők közül. Elég nagy eltérések tudnak lenni, és nem feltétlenül a munkájuk minősége miatt. Csak egyszerűen, ha sok munkájuk van, megtehetik, hogy irreálisan magas összeget mondanak. Pont volt erről egy cikk nemrég az indexen.


Ha részletes ajánlatot kész, láthatod, hogy mi mennyibe kerül. Bizonyos dolgokat meg tudsz akár te is csinálni. Például most néztem meg egy burkoló weboldalát, és csak a fugázásra elkér 2-3,5 ezer forintot m2-enként. Ez azért irreálisan sok szerintem. Megnézel 2-3 YT videót, és nő létedre is simán meg tudod csinálni. A bontási munkák szintén olyanok, hogy szerintem könnyen találsz pár férfit, akik egy láda sörért cserébe egy délután alatt megcsinálják neked.


Ha soknak találod a szakik ajánlatát, ezt tudod csinálni.

2020. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Az a baj hogy az emberek nincsenek tisztaba az arakkal es azzal hogy egy adott munka mennyi ideig tart. Elofordult velem hogy a tulaj mondja hogy 1 napos festo munka lenne nala. Megnezem, mondom ez kb 2 nap es ennyibe kerul. Azt mondta koszi nem... Akkor keressen mast mert en fel aron nem dolgozok, akkor inkabb dolgozok egy vallalkozonak es nem kell a munkak utan rohangalni, idegeskedni hogy olcson vallaltam es a vegen minimalbert keresek.


300.000 egy panel glettelesert es festesert nem sok. Szamolj azzal hogy napi 30-at elker egy vallalkozo, az emberenek meg kifizet 15-ot naponta. Adoznia is kell, uzemanyagot fizetnie, szerszamokat venni mert nem tart minden orokke, munkas autot kell venni es azt karbantartani biztositast es adot fizetni ra, stb stb.

Ha 10 munkanappal szamolunk akkor kozel jarunk a valosaghoz. 2 reteg glett, csiszolas, alapozas, flekkeles, 2 sori festes. Mindent le kell takarni munka elott. Gondolod 3-4 nap alatt mindennel vegez 1 ember?

Anyagot nem is szamoltam bele...


A masik dolog hogy a piac alakitja az arakat. Ha keves a burkolo es nagy rajuk az igeny akkor dragan fognak dolgozni. Ha viszont sok lenne a burkolo de alig lenne olyan aki burkoltatna akkor olcson dolgoznanak csak hogy jusson munka nekik.

Olyan vilagot elunk hogy keves a szakmunkas, de epitkezesekbol meg nem lett kevesebb. Azert mert nincs diplomajuk meg nem azt jeleni hogy nem kereshetnek jol.


Kerj tobb arajanlatot.

Ha 3 arajanlatot kersz es mindegyik 800-1millio korul mozog akkor valoszinuleg nem 500 ezer a realis ar azert a munkaert amit szeretnel

2020. szept. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hello, köszi a tanácsokat, persze hogy kérek még ajánlatot, csak ugye kérdés, hogy kitől. Ezért is tettem föl a kérdést. Én úgy gondolom, hogy max egy heti munkáért nem reális egy embernek milliós nagyságrendű fizetés csak munkadíjra.nincs semmiféle vállalkozó,aki lefölözné a hasznot. Nyilván van egy olyan réteg, aki ezt mellényzsebből kifizeti, én azt is nézem, hogy én se vagyok egy képzetlen valaki, és én mennyit dolgozom ugyanannyi pénzért, szintén nagyon keményen, nem a körmömet reszelem munkaidőben. Nem gondolom, hogy reális, hogy én 15x annyit dolgozok ugyanannyi pénzért. Igazságtalan mennyiségű pénzt egyszerűen nem vagyok hajlandó kifizetni. Remélem, hogy találok valakit ;)
2020. szept. 26. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!