Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik és milyen online...

Pumukli2020 kérdése:

Melyik és milyen online felületen írjam meg a meggazdagodásom igaz történetét? Persze ehhez Nick nevet használnék, de ha mégis rám ismernének, akkor is már mindegy, hiszen teljesen új közegben élek.

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Add el a sztorit egy újságnak
2020. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az ötlet nem rossz, csak az a baj, hogy minden bizonyítékot megsemmisítettem, ami ehhez kapcsolódott. Max egy-két kóbor kép a neten.

Persze semmi törvénybe ütközött nem csináltam!

2020. aug. 3. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Minek írnád meg?
2020. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen azért írnám meg, hogy ezzel méltó elégtételt vegyek azokon, akik valaha mindenféle jött-ment, tehetségtelen embernek tartottak. Szüleim, rokonaim, barátaim, mind-mind lenulláztak, mert Kisegítő Iskolába jártam.

Érzem, ha közkinccsé tenném, akkor olyan, mintha begyógyitottam volna ezt a sebet.

2020. aug. 3. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Bulvár a megoldás. Úgysem érdekli őket bizonyíték
2020. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mekkora lett a vagyonod?
2020. aug. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha mindent összeszámolok, akkor olyan 150 millió a teljes vagyonom. Nyilván nem tudom felvenni a versenyt egy OTP vezérrel, azonban még így is remek a helyezésem Tulajdonképpen az iWiW megjelenésének köszönhetően lett szerencsém.
2020. aug. 4. 10:45
 8/10 A kérdező kommentje:

RÉSZLET AZ IRÁSOMBÓL:


Mind jobban felismertem, hogy ez a közösségi oldal óriási lehetőségeket rejt magában, csak hatékonyan kell kommunikálni az on-line térben. A magam amatőr módján, de egyre kifinomultabb marketing technikákat dolgoztam ki, hogy minél több fizetőképes vendégem legyen. Ennek köszönhetően közel két év alatt teljesen beépültem a Felső Tízezer csillogó világába, ahol én lettem az első számú masszőr. Az Iwiw profilom szinte ontotta magából az újabbnál újabb busásan fizető vendégeket és úgy működött, mint egy hatalmas gyár.

2020. aug. 4. 10:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Marketingstratégiával.

Viccen kívül. Építs fel egy blogot, részletekben közölt tartalmakkal, majd fél-egy év után letölthetővé teheted az egész könyvet, ami részletekben már fent van.


Nem lesz nehéz bevonzanod az embereket: indíts Insta-profilt a megfelelő tagekkel, és így reklámozd a blogodat - ingyen (ha nem akarsz bele pénzt ölni).

2020. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A youtubeozás most a legnagyobb biznisz, ha közösségi médiáról beszélünk. Ha az arcod nem akarod adni hozzá, hát add el animációval a történeted! :) Azt sokan szeretik.
2020. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!