Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Patkány fészek elbontasnal....

Patkány fészek elbontasnal. Mennyire veszélyes a helye? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Csaladi ház vásárlás után felujitunk. A kert végében volt egy lomos kishaz, nekünk nem kell ezért lebontattuk. Az aljanal, a beton aljzat alatt több patkány feszek volt. Eltuntettek a munkások, a helyet szintezés gyanánt friss földdel lefedjuk majd. Mennyire veszélyes így a helye? A gyerekek udvari tartózkodása ügyében. A hideg kiraz ha ragondolok. Mennyire veszélyes a patkányok után bármi? Valaki járt már így? Mire kell odafigyelni? Köszi!
2020. okt. 31. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

nyugi


Városból költöztél, ugye? :D

2020. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben köszi! :) Panelbol kertesbe.
2020. okt. 31. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak nem konkrétan a patkányok ürülékén játszanak, akkor nem lesz semmi bajuk. Mitől lenne?
2020. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert ugye berogzott hogy a patkány fertozeseket betegséget terjeszthet, stb. Nem egy higiénikus dolog. Rettegek tőlük.
2020. okt. 31. 17:12
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Nos akkor talán mégiscsak jobb lenne neked a panel.
2020. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, nem egyszerű az atallas. De ezért kérdezek. ;)
2020. okt. 31. 17:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem patkánytól, hanem egértől kaptam arénavírusos agyhártyagyulladást, félévig voltam nagyon beteg, egy éve csak "kicsit" beteg.

Fejemet nem tudom fordítani, a bal fülemre megsüketültem, minden izmom fáj és olyan szívizom problémákat okozott, hogy súlyos légzési zavaraim vannak.

Erről beszélek, úgyhogy nem szabad rá legyinteni:

[link]

2020. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi, előbb lesznek asztmások a gyerekek a pet palackkal fűtő, avarégető szomszédtól.
2020. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es hogy kaptad el? :(
2020. nov. 1. 08:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy patkányozó kutyát, kiírtja az összeset.
2020. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!