Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kb. Mennyi lenne a gázt a...

Kb. Mennyi lenne a gázt a konyhába is behúzni?

Figyelt kérdés

Vettünk egy házat, ahol központi gáz fűtés van, de a konyhába nincs behúzva. A kombi cirkó közvetlenül a konyha melletti helyiségben van. Nagyon nem tudok megbarátkozni az elektromos főzőlap gondolatával, de nyilván van az az összeg, amiért már nem vezettetnénk be a gázt a konyhába.

Kb mennyibe kerülne ez az átalakítás?

Köszönöm!



2020. nov. 2. 18:00
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
100%
A gázterv mondjuk 70 ezer. Anyag Anyag munkadij biztos belefér bőven 100 - ba. Vagy odahuzatod feketén.
2020. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tervezni kell. Gázterv olyan 50 ezerről kezdődik. Utána a kivitelezés. Az is olyan 30 ezer körül lehet. Gázmérő le és felszerelési díja. Ez a szolgáltatótól függ. És még a gáz főzőlapot, vagy a tűzhelyet is meg kell venni.


Ezek körülbelüli összegeket. Kérdezz meg egy gázszerelőt.

2020. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Százezres összeg kb.

Én mondjuk nagyon ajánlom inkább az elektromos (indukciós) lapot, én is idegenkedtem tőle eleinte, de mostanra akkor se cserélném le ha fizetnének érte. :D

2020. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Ennél nagyobb összegre számítottam, úgyhogy kérek majd ajánlatot szakembertől, és meglátjuk.

Ismerem az indukcióst, anyóséknál az van. Nagyon szuper, nagyon kényelmes, tök jó rajta főzni, de egészségügyi szempontból sok rosszat olvasni róla. A kerámiát meg szidják, mint a bokrot. Így nem akarom a "két rossz" közül a kevésbé rosszat választani. Szüleimnél mindig is, most is gáz van (pedig teljes konyhafelújítás volt 1 éve, minden cserével), azt szoktam meg, abban bízom.

2020. nov. 3. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!