Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit lehetne kezdeni az egy...

Mit lehetne kezdeni az egy foltban megkopott parketta lakkal?

Figyelt kérdés

A nappaliban az íróasztali szék alatti részén a parkettán már kopottas a lakk. Látszik is, és ha végigsimítom rajt a kezemet, akkor érzem is, hogy a jó része már lekopott róla. A szoba többi részén nincs ilyen gond.


Jelenleg nincs rá kapacitásom hogy az egész nappalit lecsiszoljam és újra lakkozzam, és egy ideig nem is tudok rászánni annyi pénzt, amennyiért megcsinálnák nekem.


Mit lehetne kezdeni egy foltban kikopott lakkal? Ha csak ezen a részen lecsiszolnám és lakkoznám én magam, az valószínűleg nem lenne valami szép. Attól tartok hogy nagyon elütne a parketta többi részétől, és látszana a "határ" ahol hozzányúltam.



2020. nov. 5. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Akkor tegyél egy szőnyeget a széked alá.
2020. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod lakk spray-al.
2020. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kend át egy réteggel.
2020. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Körberagasztod e területet>>> [link]

Vízpapírral megcsiszolod, portalanítod és átkened lakkal. Sima lakk is jó úgy vettem észre, de a parkette lakk nyílván jobb. Még száradás előtt a szalagot felveszed, s tegyél mellé oda valamit, hogy ne lépj bele. Fél nap alatt megszárad... :))

2020. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elütne az igaz, de kedvet kapva, több lépében akár átfényezheted egy réteggel az egéyz szobát. (Nem olyan nagy gánya) Nem kell azonnal csiliárdért fizetni a szaki házát, új autóját stb... Mert az ár nem a munkáról szól. (tisztele a kivételnek)
2020. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!