Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fel akarom teljesen újitani a...

Fel akarom teljesen újitani a konyhát, új konyhabútort is csináltatok. Csúnya lesz ha meghagyom a régi mosogatómedencét?

Figyelt kérdés

A kétmedencés mosogatóm már legalább 20 éves, de én az égvilágon semmi baját nem látom. Nincs rajta sérülés, nincs eldeformálódva, mivel minden mosogatás után szárazra törlöm, nincs rajta megtelepedve a vízkő.

Ennek ellenére felmerül bennem, hogy a vadonatúj konyhámban nem fog rosszul kinézni, mert azért az nyilván látszik rajta, hogy erről nem éppen most szedték le a védőfóliát?



2020. nov. 27. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted,és olyan bútort csináltatsz ami passzol a stílusához akkor szerintem hagyd meg.

Ha eltér nagyon akkor inkább megválnék tőle.

2020. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember mászkál a konyhádban akiknek nem tetszene és adsz a véleményükre? Mert ha nem akkor ne foglalkozz vele, hagyd meg.
2020. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meghagynám. Azért mosogató téren nem fejlődik annyit a tudomány, hogy az ne passzolna bele hellyel- közzel egy konyhába. Ilyen szempontból pénzkidobás is.
2020. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy megerősítettetek. :)

Olyan szempontból semmi gond vele, hogy ne passzolna az új konyaberendezéshez.

Vagyishát semmilyen szempontból semmi gond vele. Egyszerűen csak nem új.

De ha újat kellene vennem, akkor is egy pontosan ugyanilyet vennék, mert szeretem, nekem ez praktikus és kényelmes.

Szóval azt hiszem megtartom. :)

2020. nov. 27. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A mosogató medence olyan dolog, amit utólag is tudsz cserélni. Szóval ha tetszik, szerintem tartsd meg. Aztán ha meggondolod magad, hát veszel egy másikat (max kell egy másik pult darab is, hogyha kisebbet veszel, ennyi).
2020. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó az, használd.
2020. nov. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!