Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az mennyiben fog hátrányosan...

Az mennyiben fog hátrányosan érinteni, hogy a lakásfelújítási támogatás összegében az anyagköltség és a vállalkozói dij 50-50%-ban szerepelhet?

Figyelt kérdés

A 7.§ (3) ugyanis pontosan ezt mondja.

Vagy ez a realitás?

Én egyáltalán nem értek hozzá, most készülök az első lakásfelújításra. De összességében ez mondható el, hogy a felújítás költségei úgy fele-fele arányban oszlanak bérre és anyagköltégre?


Mert én pl. azt gondolom, hogy kicseréltetem az öszes ajtót, akkor jóval magasabb lesz az anyagköltség mint a munkadíj.(ha jól gondolom)

Mi az a felújítási elem ahol a munkadíj a jóval jelentősebb tétel?

Végeredményben nagyjából egy szinten lesznek?



2020. nov. 28. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Megnéztem én is, szinte biztos, hogy ezt pontosítani fogják, mert így nagyon gáz. A végén az lesz hogy anyag és munkadíj max 1,5-1,5 mill. értékben igényelhető vissza..ha mégsem az elég "vicces" lesz..

Az se világos, hogy hogy vannak a határidők a számlákkal. Mert kimondja, hogy max 60 napig igényelhető vissza.. de a legújabb számlát kell nézni. Tehát jelen állás szerint lehet gyűjtögetni a számlákat két éven át és egyszerre megigényelni a támogatást mindre. Ugyanakkor ez csak az én értelmezésem, hogy a törvényalkotó mire dongolt az más is lehet..

2020. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!