Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Megérheti bizonyos felújítások...

Megérheti bizonyos felújításoknál spórolni a munkadíjon?

Figyelt kérdés
Peldaul ujra parkettazast sajat magam csinalnam meg. Vagy ha nem ertek hozza, akkor inkabb hozzam szakemberre?
2020. dec. 22. 13:19
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
93%
Persze hogy megérheti. Ha laminált lerakásra gondolsz ahoz nem lehet nem érteni olyan egyszerű. Megnézel egy két you tube videòt azt csá. Kell hozzá egy 5000 forintos dekopír fűrész. Ez több más munkára is igaz
2020. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Simán lerakhatod egyedül. Mi is magunk raktuk.
2020. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Mi a festés-mázolás-tapétázást csináltuk ketten, a férjem egyedül meg a lamináltat rakta le, megjegyzem hibátlanul.

De egy vadonatúj faparketta lerakását az alapoktól kezdve már nem vállaltuk volna be.

2020. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Festés (ha nem kell bandázsolni vagy glettelni) és a laminált parkettát te is meg tudod csinálni, de mást nem.
2020. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia


Rengeteg mindent megcsináltam úgy hogy utána olvastam,megnéztem videókat.

Ha kellett inkább a szerszámra költöttem mint hogy valakinek fizessek és utánna én javítsam ki amit elszúrt vagy azt ami neki jó úgy.


És igen,néha elrontom.

Ám a megspórolt munkadíjbol könnyen kijavítom és még tanulók is belőle.

Vágj bele

2020. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Én is magam glettelek, hálózok, festek, burkolok, lamináltat rakok.


Épületgépészethez meg áramhoz viszont nem nyúlok.

2020. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mindentudó99 ***** válasza:
90%
Lamináltat raktam le. Tetőt körbe dobozoktam lambériáztam. Esőcsatornát felraktam. Teraszt burkoltam. Komplett terasz tetőt csináltam jó nagyot. Lábazat burkolás az egész házon. Ez ìgy már több száz ezres tétel munkadìban.
2020. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!