Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hőszigetelt vastag biztonsági...

Hőszigetelt vastag biztonsági ajtó, amin sok ablak vagy üvegfelület van?

Figyelt kérdés
Lehet fém szerkezetes fa borítással, vagy műanyag is fémszerkezettel teljesen midnegy, de ne az átlag 7 cm vastagság legyen hanem legalább 20 cm.

#hőszigetelés #biztonsági #masszív #Normális Ajtó #Bármiből
2021. jan. 8. 14:17
 1/6 A kérdező kommentje:
50 cm vastag tégla fala van a lakásomnak, akár 2 ajtótok is beférne egymásra, szóval az ilyen 7-10 cm vastag ajtók a vicc kategória az én esetemben.
2021. jan. 8. 14:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem jól értelmezem a kérdést, amit valójában fel sem tettél, csak a kijelentő mondataid után van egy kérdőjel.


Szóval, az ilyen 50 cm-es ajtónyílásoknál szoktak tenni kettős ajtót.

Az első a biztonsági, megfelelően kialakítva az összes kritérium szerint, a belső meg egy normál bejárati ajtó, annyi és olyan üveggel, vagy üveg nélkül, amilyet rendelsz.

A külső éjszakára, vagy ha elmentek hazulról akkor van csak becsukva, bezárva, tehát fényt nem vesz el.

2021. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kérdés az lenne, hogy hol találok ilyet, de akkor a másik kérdésem már az lenne, hogy azt hogyan tudnám megoldani egy ilyen ajtó esetében, ami dupla, hogy kifelé nylíjon mint a kettő? Vagy legalább a külső rányíljon 180 fokban a falra?
2021. jan. 8. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Ezen az elven működőre gondoltam, de kérhetsz 1 szárnyút is kívülre

[link]

2021. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ez nagyon jó! Köszi.
2021. jan. 8. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Hopp, megelőztél! (még mindig 2-es vagyok:)

[link]


Szóval, vannak a neten, most hirtelen ennyi kapásból, de találsz!

Te vagy a megrendelő, elmondod mit akarsz és olyanra fogják csinálni!

Ha valamiért nem praktikus úgy, ahogy te akarod, megbeszélitek, hogy mik a lehetőségek.

2021. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!