Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 55m2-es panel lakásban teljes...

55m2-es panel lakásban teljes felujitás zajlik. Az aranyablak kft-nál intézett Brügmann bejárati ajtó, vagy a HiSec Biztonsági ajtó a jobb szerintetek? Tapasztalatok és tippek érdekelnek... :) Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés

A teljes felujitás zajlik, és a beltéri ajtókat, ablakokat az Aranyablaknál intézzük... mivel úgy gondolkodtam, hogy akkor mindent 1 helyen belül intézzünk, a bejárati ajtót is ott intéztük...

Az árajánlaton ez szerepel: ,,Brügmann 5 légk bejárati ajtó Palm Classic, 24mm -es panel, másodzár, sarokmerevítés, acél

merevítéssel, roto pánt"

Ez közel 180 ezer Ft lenne, a Hisec (ami a panelosok 80%-át biztos kiteszi) pedig 110 e Ft. Mennyivel jobb, vagy mennyire nem jobb az aranyablakos, sajnos készen nem láttam az ajtót, igy nem tudom mi lesz a végeredmény :)

Hozzáértő szakik segtségét szivesen olvasnám, előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 4. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A hisec ajtokat nagyon szidjak,allitolag a zar hamar/konnyen tonkremegy.

Nekunk 4 eve volt 100 ezer az ajtonk,nem hisec de nem tudom a markajat,nem is figyel az ajton semmilyen markajelzes.

De egy 180 ezres ajto egy panelre enyhe tulzas,szerintem.

Nezzetek meg mas gyartokat,szakikat is.

2020. jún. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 5 éve a Hisec van semmi baja azóta sem. Nekem bevált. Anno valamit olvastam, hogy árulnak hamisítványt is. Nem tudom ezzel mi van
2020. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Acél ajtók kínaiak, akár melyiket veszed. A Hi-sec hez hasonlóak is ugyanazok, csakmás név alatt. Nekemis 5 éve van, más ismerősömnek 10 éve már, gondnélkül. A kilincs törik 1 év után, abból érdemes a pajzsosat kérni plusszba, az ok.

A tiszta műanyag ajtókat kiégetik és átvágják a zár környékén, és pár perc után bejutnak. Vanna, belül teljes méretbe lemezt tartalmazók is, ezt nem lehet úgy kiégetni, de 60 ezerrel drágábbak.

2020. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!