Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fel kell kaparnom a csemprerga...

Fel kell kaparnom a csemprergasztót vagy mehet rá az aljzatkiegyenlítő?

Figyelt kérdés
Kő járólap helyett szeretnénk laminált padlót. A padlólapokat sajnos bénán tették le, nem egyenletes (feláló sarkok vannak). A szegélyt részben levertem, az alapján úgy néz ki, hogy a lapok feljönnek, a ragasztó viszont komoly vésést igényelne. Mennyire gáz, ha hagyjuk a ragasztót és arra öntjük az aljzatkiegyenlítőt, úgy, hogy éphogy elfedje a ragasztót?
2021. jan. 9. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én levésném. Csináltam már sokszor, kb 2 nap alatt egy sima kézi vésőgéppel (ütvefúró + véső fej) megcsinálok úgy 10 nm-t. De ha ez sok munka, akkor bérelhetsz profi körvésőt.
2021. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát 40-50nm összesen.. kölcsönöznék valami nagy gépet, de csak pesten találtam megfelelőt, az meg messze van..
2021. jan. 9. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem minden attól függ, hogy milyen vastagon tudnál önterülőzni, mert ugye be kell kalkulálnod ezt, plusz a lapok vastagságát alátétfóliával, és ekkor is ki kell tudd majd nyitni az ajtókat.

Ha túl sok, akkor sajnos vésni kell.

2021. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ajtók aljából gyalulunk szinte biztos. De ha a kőre tennénk a lamináltat, akkor sokkal többet gyalulnánk.
2021. jan. 9. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!