Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan óvnátok meg a falakat...

Hogyan óvnátok meg a falakat macskáktól, kisebb kutyáktól, kisgyerektől?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam lehetne lambéria kb 120 cm magasságig, vagy az nagyon proli? Nekem az általános iskolák folyosói jutnak eszembe, de akkor milyen módja van még annak, hogy megóvjuk a falat?

2021. jan. 27. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nálam miután macska a fűrészporos tapétát a vakolatig lekarmolta, a legkritikusabb helyeken dryvit vakolattal lett felkenve változó magasságban (ahol pl. villanykapcsoló van ott addig).

Ugyanolyan színűre van festve mint a tapéta, szerintem egyáltalán nem feltűnő csak nyilván a felülete az nem finom.

2021. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
2 macska es 1 kutya mellett sem volt soha semmi "ovitezkedesre" szuksegunk.
2021. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
85%
Lamberia szerintem teljesen jo otlet.:) Esetleg at lehet feherre is festeni, lakberendezos csoportban lattam hogy sokan igy oldottak meg.
2021. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Joo, de nem lehet mindenhova lamberiat tenni, moshato falfestek inkabb. Nalunk csak kutya van, de egy nedves torlokendovel lejon, amit esetleg osszemaszatol.
2021. jan. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] erre gondoltam, Dulux Easycare
2021. jan. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Macskát és kutyát nem tartanék a házban a gyereket pedig megtanítanám rá hogy nem szabad
2021. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lambériát is szét tudja karmolni egy macska.

Ha meg fehérre van festve a lambéria, az hatványozottan probléma, mert a kaparás helyén a szép fehér lambéria alól majd kilátszik a fa.


Kutya nem kapar, hanem dörgöli a zsíros bundáját.


Én kutyát nem tartanék bent, a macskát pedig egyfelől tanítanám, másfelől pedig olyan falat választanék, amit könnyen tudok javítani (tehát esetemben sima festett fal, mert azt bármikor újra tudom csinálni, egy hétvége alatt).

2021. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már festettem macskás lakást, undorító, a friss festést is összespriccelte a pi csájával, nem tartanék bent semmilyen állatot
2021. jan. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!