Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen festékkel lehetne ezt...

Milyen festékkel lehetne ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés
Hamarosan "veszünk"(igazából a szüleim) egy házat. A szobámba egyik falat úgy képzeltem el, hogy fehérre lefesteni és feketével külömböző mondatokat ráírni. Egyenlőre megvan x mennyiségű mondat ami fix, hogy rákerül de idővel úgy is szeretném bővíteni azaz még többet ráírni. Csak az a kérdésem, hogy mivel írjam a fekete részét? Azt is sima falfestékkel és ecsettel?

2021. jan. 30. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Én sima tussal írtam.

Tempera is jó, vagy olajfesték.

2021. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy akár filctoll.
2021. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet sima falfestekkel (színezővel), ecsettel.

A helyesírási szótárt mindenképpen használd a felfestés előtt!

2021. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy táblafesték. Fekete és krétával lehet írni rá, meg letörölni is lehet.
2021. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha fekete alkoholos filc is jó akkor akár azzal is majd megpróbálhatom. Egyébként nem szeretnék táblafestéket pont azért mert le lehet törölni és illetve mindenképp fehér alapon feketével szeretném.


"A helyesírási szótárt mindenképpen használd a felfestés előtt!"


Ezt nem tudom, hogy azért írtad mert valamit rosszul írtam le vagy hasonlók de egyébként is nem magyar mondatok lesznek

2021. jan. 30. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is fiatalon alkoholos filccel dekoráltuk a falunkat különböző menő mintákkal, az a lényeg, hogy ne folyós legyen. Amúgy szép és strapabíró lett, nem oldotta az alatta lévő falfestéket.
2021. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ceruzával halványan előrajzolod, ecsettel felfested.


Ez van a legjobb árban.

[link]

2021. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vegyel fekete falfesteket vagy olyan szinezot ami onmagaban is hasznalhato, nem csak festekbe keverve. Festekboltban megkerdezed akkor tudnak segiteni.


En nem irnek igy semmit a falra mert ha kesobb megunod es lefestened akkor az irasok konturjai nagy valoszinusseggel meglatszanak. Tehat jol meg kell majd csiszolni vagy vekonyan athuzni glettel festes elott.

Egyszoval szivas lesz majd ha nem vagy festo.

Filc tollal semmikepp se irj ra meg tintaval se.

2021. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!