Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vegyes tüzelésű kazán hőfokát...

Karamanolosz kérdése:

Vegyes tüzelésű kazán hőfokát illetve a puffertartály hőmérsékletét szeretném bent a lakásban figyelni rádiós megoldással. A termosztátom is rádiós de ugye azon nem tudom megoldani. Hogy mivel lehet ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Így keresd: Wifi-s termosztát.
2019. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem wifis termosztátot keresek az van de az nem tudja amit akarok. Nekem olyan szerkezet kell amit rácsatlakoztatok a kazán hőmérőjére meg egy másikat a puffertartály felső hőmérőjére vagyis arra a darab csőre ami jön ki belőlük és radiosan bekuldi a hőfokot a lakásba ahol egy kijelzőn látom mi a helyzet a kazánházban.
2019. febr. 12. 13:50
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
Én hüle meg lépek hármat és ránézek szemmel mikor már ilyen csúcstechnikák vannak.
2019. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem 3at kell lépnem meg ha nem muszály nem megyek ki a hidegbe megnézni hogy áll a tűz a kazánba.
2019. febr. 12. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:

aliexpress.com

wireless thermometer

Van vagy 50 féle.

2019. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Légyszíves akkor linkelj egyet mert ott is csak a főzős meg a szoba hőmérők vannak.
2019. febr. 12. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pont a főzős BBQ hőmérő lenne jó erre a célra.

300 C fokig tud mérni. Rádiós, a kültéri egységnek két érzékelője van amivel a kazán és a puffertartály vízhőfokát is tudnád figyelni a beltéri egységen.

2019. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én azért maradnék valami kifejezetten ehez a dologhoz beépithető szerkezetnel.
2019. febr. 13. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!