Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tetőtéri szoba VS. cserepeslemez?

Tetőtéri szoba VS. cserepeslemez?

Figyelt kérdés

Tehát arról lenne szó, hogy tetőcsere előtt állunk, cserepeslemezre szeretnénk cserélni az elöregedett hullámpalát. Kicsit elbizonytalanodtam, mert nekünk a hálószobák a tetőtérben vannak, attól tartok, hogy esős időben nagyon belehet majd hallani a zajt, mivel a palán is behallani, bár halkan, csak ugye a lemezen - gondolom én- jobban kopog az eső. Azt megjegyezném, hogy a szóban forgó ingatlan, egy könnyűszerkezetes ház.


Volt már nálunk egy pár vállalkozó felmérni, azt mondták, hogy nem fog behallatszódni a zaj, dehát gyanús ez nekem.


Olvastam a neten valami antikondenzációs filcről, de erről egyik Kivitelező sem beszélt.


Tapasztalatokat, vagy hozzáértők véleményét szívesen olvasnám a témával kapcsolatban!



2021. márc. 10. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én melléképületre tettem ősszel, lakóépületre nem tenném. Igen, zörög rajta az edőw.
2021. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eső
2021. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van. Kopog rajta, főleg nyáron a nagy szemű eső. Éjjel zavaró lehet.
2021. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!