Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Újrafestettem a szobám, mivel...

Újrafestettem a szobám, mivel ragasszam fel a képeim/rajzaim a falra?

Figyelt kérdés
Ragasztógyurma, ragasztószalag, kétoldalú ragasztó mind leszedik a festést. A képeimet nem keretben tartom, és amikor újra felragasztom azokat, szeretném egy olyan módon tenni ami megóvja a festést. Ti hogyan oldjátok/oldanátok meg ezt a problémát?

2021. márc. 15. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél parafa táblát és arra tedd a képeket 🤷‍♂️
2021. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első válaszoló említette, parafatábla, vagy pedig csinálhatod azt is, hogy veszel egy nagy képkeretet, és abba rakosgatod bele a képeket, és akkor csak azt a képkeretet kell felrakni a falra.
2021. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz ötlet, de vannak olyan helyek a falamon, ahova nem akaszhatok fel képet, mert tetőablakom van és így az ágyam felett is ferde a fal. Meg úgy annyira nem is tetszene (keretben vagy parafatáblán) de azért köszi
2021. márc. 15. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbald ki a Blutack-et. Gyurmaragasztó. Nem hagy nyomot, és megtartja a nem túl nehéz dolgokat. Lehet, hogy negyedévente lepottyan egyszer, de amúgy tökéletes.
2021. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmivel. Sehogy se.

De most komolyan.

Millióegy kép volt a falon, míg fel nem újítottam a szobát. Új festés, új tapéta, új bútorok és padló.

Annyira jól összeállt, hogy konkrétan nincs szívem bármit is a falra tenni. Erősen minimalista stílus (szürke-fehér), de eddig aki látta, azt mondta, hogy marha jó lett, jól összeválogattam.

2021. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Már találtam megoldást.

Utolsó: egyet értek, szerintem is gyönyörű a frissen festett fal. :D

2021. márc. 20. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!