Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ez lehetséges lenne panel...

Ez lehetséges lenne panel lakás esetén?

Figyelt kérdés

[link]



Szinte szög pontosan ugyan ilyen az alaprajza a lakásunknak. A konyha iszonyatosan pici ezért arra gondoltam hogy egybe nyitnám a konyhát a szobával. Egy akadályon van aza fal. Szóval elég nagy beton akadály... Gondolom mindenre van megoldás ha nem tartófal. Őszintén fogalmam sincs hogy az-e szerintem nem. Olyan 6 cm vastag lehet. Biztos vagyok benne hogy ezt házilag kiszedni nem lehet (sajnos) mindent mi akarunk csinálni a házon /túl sok kókler miatt muszáj/ de ehhez tuti egy brigád fog kelleni HA lehetséges. Ha másképp van uram bocsá' mondjátok meg ti! Nekem csak kipattant a fejemből az ötlet, remélem megvalósítható, és csinált már valaki itt ilyet. Gondolom statikus az alap... Na nem agyalok tovább nem akarok hülyeséget írni :D várom a válaszokat, köszi szépen!


Bocs ha valami el van írva, nem vagyok magyar! :D ha nem értesz valamit amit írtam kérdezz rá nyugodtan én szívesen válaszolok!!!😊



#panel #lakás #fal #Rugjuk ki!!
2021. ápr. 24. 15:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es: a kérdezö nem ajtót akar vágatni, hanem a teljes falat kiszedni, egybenyitni a két helyiséget!

De abban igazad van, csak hivatalos céggel szabad csináltatni

2021. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!