Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha ráfestettem 2 éves falfelül...

Ha ráfestettem 2 éves falfelületre, mikor nyeri el a színét?

Figyelt kérdés
2 éve lett kifestve a nappalink (narancsos szín), és beszereztünk most egy kanapét, mivel elég körülményesen lett behozva a lakásba össze vissza leütődött a fal 1-2 helyen. Ráfestettem és most a fal a rendes narancs szín, a kopások helye meg jóval világosabb. Nagyon feltűnő, eltűnik/beszívja egyszer vagy mi lesz vele?

2021. máj. 4. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a lukakat glettel vagy gipszel bekented, lesimitottad. Fog fakulni valamennyit de sosem lesz teljesen egyforma az uj a régivel. Inkább vegyél annyit h az egész falat vagy nappalit újra fesd
2021. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bejavítottad glettel a leverődést festés előtt? Jól felkeverted a javító festéket? Gondolom az elrakott javító festékkel kented le...
2021. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, pontosan így ahogy goldoltad, és véletlenül sem kevertem fel a javító festéket :-/
2021. máj. 4. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor attól világosabb! Jól keverd fel egy bottal az aljáig és kend be újra.2 vagyok.
2021. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, már sokkal másabb :-) legközelebb kikérem egy férfi tanácsát mielőtt nekiugrok a lakásnak...
2021. máj. 4. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok!😁 /2-es/
2021. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor a tiédet :-D :-D
2021. máj. 7. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!