Kezdőoldal » Otthon » Kert » Garázsban teleltetett 2 éves...

Garázsban teleltetett 2 éves kenderpalmam levelei barnulni kezdtek! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Fényhiány, túl meleg a garázs, vagy mindkettő.
2021. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mindentudó99 ***** válasza:
Nem kapfényt. Bìrják ezek minusz 15 ig. Én kint hagyom.
2021. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak a nagy hidegekben kell bevinni (és akkor se fűtött helyre), alapból meg kint tartani.
2021. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor vigyem ki? de még elég pici olyan 20cm
2021. febr. 6. 20:12
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
Ültesd ki végleges hellyére. Amìg pici be kell comagolni télire. Rongyokkal szalmával. Szalmát teszel rá nagy edénnyel keborìtod azt neg lesùjozod. Az enyém egy méteres be se takartam már. Ha neagy isten nagyon hideg lesz becsomagolom
2021. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kiültetni nem lehet bárhol. De ha van megfelelő védett helye, akkor mehet a dolog.

Én mondjuk az első 5 évben inkább nem ültetném ki, hogy ha jön egy -20 jövőre, bevihető legyen. Ilyen hidegben már több bála szalma kellene egy nagyobb pálma megfelelő becsomagolásához, ami elég meleg levegőt zárna be, mivel a pálma ugye nem fejleszt hőt, mint egy ember, hogy a ruhának ezt kelljen megtartani. Vagy fólia és beépített fűtés.

2021. febr. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! :)
2021. febr. 7. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!