Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panelba bejárati ajtó helyére...

Panelba bejárati ajtó helyére lehet beltéri ajtót tenni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 06:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ránéztem erre a Joláa, hát egy 100-asért ez is azt a hulldék akarom mondeni "kiváló minőségű" hisec ajtót adja. Felete 140-150 körül indul valami más, amit azt se tudjuk mi van benne.


Annyiért már a NIVO-t megkapod, egyedi méretre gyártva, 7 cm vastag ajtó, 2*2mm acéllemez erősítéssel. Van videó, ahol csákánnyal nem tudják betörni.


[link]


Persze kinek a pap, kinek a paplan :D

2021. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

hmmm... nem is hallottam s nem is láttam ezt a nivo ajtókat.

most nézem s tetszenek is a stílusok és a színek is.

110-130 ezerért s a beépítés 20-30 ezer.

míg a jolánál a legolcsóbb kb 150 ezer s a beépítésért is kérnek vagy 50 ezret.


köszi szépen. ezt választom.


:) ;)

2021. máj. 22. 21:24
 23/24 anonim ***** válasza:

Szívesen, nem bánod meg!


A családban már van 5 ajtó tőlük, kb 10 éve mi is véletlenül találtunk rájuk. Apámhoz megpróbáltak betörni (régi házgyári fa ajtó), nem sikerült, de az ajtót szétverték teljesen, bezárni sem lehetett. Ez volt pénteken. Egyedül a Nivo vállalta, hogy SOS-ben egyedire legyártják és hétfőn be is építik. Azóta nagyra nőtt a cég, de a portéka szuper.

2021. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
pontosan melyik a hivatalos honlapjuk? mert én Zala megyében lakok.
2021. máj. 23. 03:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!