Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy kell beköttetni az...

Hogy kell beköttetni az áramot az ingatlanba?

Figyelt kérdés
Van egy ingatlanom amit megörököltem. Sajnos nincs bekötve az áram és legközelebbi pózna kb 50 méterre van.

2021. jún. 14. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Földkábel lesz az oda való . Helyi hivatal elmondja .
2021. jún. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod az illetékes áramszolgáltatót, ők elmondanak mindent.
2021. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Csakis jól! Rosszul nagyon nem ajánlatos.
2021. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Regisztrált szerelőt hívj, Ő elmondja a lehetőségeket. Nem tudom ki a szolgáltatód, de a szolgáltató honlapján találsz egy keresőt, amivel a hozzád közeli reg.szerelők listáját és elérhetőségét megtudod nézni. Megbeszélitek mikor jó neki egy helyszíni szemle, ott vagy, Ő is, megnézi, elmondja hogyan, elmondod mik az igények, elmondja mennyibe fog kerülni.

A szolgáltatóknál akkora a fluktuáció, hogy gyak. sok esetben nulla tapasztalattal ülnek az ügyfélszolgálaton a dolgozók! Nem lehetetlen, hogy tudnak kellő mértékben informálni, (egy tapasztaltabb, jól felkészült) de nagy eséllyel nem tudnak!

2021. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2021. jún. 18. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!