Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tetőjavítás után hogyan tudom...

Tetőjavítás után hogyan tudom ellenőrizni, hogy remélhetőleg nem fog beázni?

Figyelt kérdés
Ha jól látom most nem várható eső

2021. jún. 15. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Slaggal megöntözöd...

De hát milyen tető az, hogy nem látni, hogy merre lejt, ill. hiányos-e?

2021. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lejtési rányajól látható, de vannak kémények és egyéb gépezetek, amik megszakítják. Eredetileg "szakszerűen" kiszilozták. A szilo azonban az évek alatt eltűnt. Most módosítottak a bádogon, és újraszilozták (gondolom az sem örök élet)
2021. jún. 15. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tetőjavítás ezért problémás mert messziről is odafolyhat a víz, nem a beázás felett van sokszor a probléma. Főleg a horg.bádoglemez, az aztán bárhova elvezeti a vizet. Akár egy 15 méteres vápa alján is végigfolyhat.
2021. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előre nem nagyon tudod letesztelni, hacsaknem tényleg a slaggal, ahogy írták.


Hétfő este nagy eső lesz, akkor érdemes alaposan körülnézned.

Macerás, ha fólia van a fedés alatt, de próbálkozni kell, megnézni ahol csak lehet.


Ha konkrétan egy hely zavar, akkor én még raknék szilót pluszban. Több sziló még sosem okozott gondot sehol.

2021. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta egyszer már javították.Várom a következő kört, de beállt a "nem csinálom meg, mert nem fizetsz és nem fizetek, mert nem csináltad meg" patt helyzet.
2021. júl. 20. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!