Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Felújítok költözés előtt egy...

Felújítok költözés előtt egy óbudai panelba.Kiírtam ahogy kell, hogy a házirendnek megfelelően fogjuk végeztetni a munkákat és 2-3 hétig fog tartani.Valaki ráírta a papírra hogy feljelent.Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 15:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Jelentsen fel. Semmi törvényellenes nincs a felújításban.
2021. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Direkt megköszöntem a türelmüket és tényleg pont 3 hét alatt vége is. Ráadásul azt se tudom ki csak egy feljelentés szöveg, pedig a számomat is ráírtam a kiírásra. Nem így akarom kezdeni az új életemet hogy rögtön feljelentenek.
2021. jún. 22. 15:37
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, semmi jogalapja nincs a feljelentésnek, az ilyen csak gyökérkedik.
2021. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
2: lehet, hogy egy idióta opni-szökevény lakótárs.... ne foglalkozz vele!
2021. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozzak vele? Konkrétan feljelentéssel fenyegetett meg.
2021. jún. 22. 15:41
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha én most azt írom, hogy én is feljelentelek, azzal foglalkoznál? Ugyanígy szard le azt a másikat is. :-) Majd ha kimennek a rendőrök (nem fognak), szépen előveszik emberünket és elmagyarázzák neki a dolgokat.
2021. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőséged van: Vagy nem veszel róla tudomást (amit én javaslok, mert ha ezért fel akar jelenteni kiröhögik) vagy nem újítasz fel. Egyébként szerintem ezért nem tud feljelenteni. Ha csak a zajkeltés zavarja, akkor birtokvédelmi eljárást kezdeményezhet (aztán az hogy a konkrét esetben ez jogos-e, majd kiderül), amiben a jegyző megelőzi a feljelentést. Tehát amíg a jegyzőtől semmit nem kapsz, nem lehet jogszerűen feljelenteni.
2021. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

5: most komolyan... óvodás vagy????


Beszélj a közös képviselővel, vagy egy normálisabb szomszéddal. Majd elmondják ők is hogy egy őrült műve....

2021. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Az ember megijed, hogy ez csak a kezdete valami rossznak.

Telefonszámom is ott volt fel tudott volna hívni de ez az anonim üzengetés. Ez olyan mint amikor a Szentendrei úton feljelentette valaki a mentősöket mert gyrost mertek enni délben...

2021. jún. 22. 15:49
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

9: te a mindennapi életben is ilyen paranoiás vagy...????


Konkrétan körberöhögik a rendőrök... El sem jut a feljelentésig. Ui. egy felújítás egy abszolút indokolható ok a zajra, és esetleges koszra.

2021. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!