Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hangszigetelt ablak jó megoldá...

Hangszigetelt ablak jó megoldás erre?

Figyelt kérdés
Távolról idehallatszik valami gyárnak a hangja. Búgó hang és Egésznap megy.tavaly másmilyen volt idén valami történt erősebben hallani. A hangszigetelt ablak megoldhatja annyira a problémát , hogy zárt ablaknál egyáltalán ne lehessen hallani? Nagyon idegesítő.elkoltozni nem tudok
2021. jún. 30. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megoldja, de nem olcsó szórakozás. Mást nem zavar a környéken?
2021. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Facebook csoportban kiírtam pár ember jelezte, hogy szerintük is nyomasztó. Szomszédok hallják de nem érdekli őket. :(
2021. jún. 30. 16:39
 3/6 A kérdező kommentje:
4db 80x170 és 2db 160x170 ablak hang és hőszigetelt kijön vajon 1 millió forintból? Most kértem árajánlatot két helyről, de hátha van akinel hasonló volt a helyzet és tud rá valamit írni. Tavaly óta elég nehezen viselek bizonyos zajokat és ha ez segít hogy ezt a bugast csukott ablaknál be lehessen hallani , akkor nekem megér többet is. bár még így is gyűjtenem kell hozzá de jövőre megcsináltatom
2021. jún. 30. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Hanghatások csökkentésére a 3 rétegű üveggel szerelt ablakot ajánlják a hozzáértők.
2021. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Nos...ez nagyon sok~sok mindenem múlik...

Van-e szigetelve,lesz-e szigetelve,milyen típusú az épület stb...

Az biztos,hogy ha minél jobbat akarsz,akkor nem falközépre raksz ablakot,hanem min. falsíkra,és szigeteled a házat(a legeslegjobb a konzolra)

Mindenképp 3 rétegű üvegezés,NEM az oly népszerű XPS-sel körberakni,ami brutál nagy hanghíd,hanem Purenit-et használni. Lehet kapni direkt hangszigetelő PUR-habot is...németbe repülőtér környékén így csinálják,-és olyan,mint egy "süketszoba".

2021. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lakásban lakom. Épp most szigetelik az épületet de sajnos nem tudom hogy konkrétan mivel. Köszönöm a válaszokat, akkor utánanézek jobban ennek a 3 rétegűnek.
2021. júl. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!