Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vinyl padló vélemények?...

Vinyl padló vélemények? Megéri? A hülye kérdés: tényleg rá lehet tenni régi padlóra???

Figyelt kérdés
Üdv! Fel szeretném újítani a padlómat, és a vinyl cuccokra lettem figyelmes. Mik a tapasztalatok, megéri? Tényleg egyszerű lerakni? Most egy 20 éves laminált padlóm van, arra rá lehet tenni? Vagy berohad alá az? Elég vakfolt még ez nekem, de amit lehet, szeretnék megtanulni, és DIY-ba megoldani. Köszi a válaszokat előre is!

2021. aug. 6. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ragasztható és klikkes vinilpadló. Lerakni egyszerű.
2021. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Èn szeretem nagyon, nem kopik, 100%-ban vízálló, meleg, szèp.

Lamináltra nyilván nem rakhatod, merev, jó aljzat kell neki. Nálam tökèletes csak csúnya csempèn van konyhában, a szobában viszont padloponoztam alatta a règi betont, az csak úgy lett jó. Gyilkolja a gyerek, szobatisztaság, borogatás, de a padló áll nyerèsre.

2021. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyre jobban hajlok rá!
2021. aug. 9. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam falvédőként van felragasztva, jól üzemel.
2021. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Galibba válasza:

Vinyl padló – mi a bajom a vinylpadlóval?Burkolattervező lakberendező vagyok,a burkolat a specialitásom. .........

[link]

2022. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!