Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Most legyen padlószőnyeg vagy...

Most legyen padlószőnyeg vagy ne a halószobában, ha van gyerek is, de közben meg a hideg padló is zavaró?

Figyelt kérdés
Egy régi házban lakunk és most újítjuk fel a hálószobát és nem tudom eldönteni, hogy legyen-e paldószőnyeg vagy sem. Olyat szeretnék, ami puha, nem az a durva, szúrós fajta. Ahol olvasgattam fórumokat ott sokan utálják a tisztítás miatt és a legtöbben laminált padlót mondanak, de az meg olyan hideg. Nincs padlófűtés, meg ilyenek, meg nem is lesz. Itt a másik szobában is úgy utálom főleg télen, hogy kikelek az ágyból és egyből a papucsba kell bújnom, meg könnyen felfázok. Persze tennénk le darabszőnyeget, nade az is szőnyeg, azt is ugyanúgy tiszttani kell, nem? Lesz kisbaba ismét és nem szeretném, ha a hideg talajon mászkálna.
2021. szept. 13. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Műanyag padló. Az hőszigetel. Nekünk raktárban van, a jéghideg kövön is meleg, mezítláb vagyok rajta.

A PVC állítólag mérgező, de vannak más anyagokból is.

2021. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Különben a laminált padló, csaphornyos parketta az melegburkolat.
2021. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nálunk ugyanez volt a helyzet. Felújításkor az egész lakás padlószintjét megemeltem(minden helyiségét)


A lényeg, hogy a szobákban párnafák közé 50-es hungarocellt tettem, rá hangtompító fólia, aztán rá ahófehér laminált padló(kifutó termék volt, nem kellett senkinek, mert fehér)..megszűnt a hidegérzés, annyira, hogy néha akár ampadlóra is lefexenek játék közben..persze szőnyeg is van, ez a nejem mánijája.


Szóval emelni kell a padlószintet hőszigetelni, oszt probléma pipa.


De lehet kapni elektromos padlófűtést, az már amerika..

2021. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szonyeg+padlo. Szerintrm annal nimcs jobb, a padlószőnyeg eleg retro,nehezen tisztítható es teli lesz poratkaval,mig a padlót csak attorlod.
2021. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 mindentudó99 ***** válasza:
Szerintem laminált padló. Plusz rá szőnyeg. Hagyományos szőnyeg. Egy nagy kisebbeket is lehet. A padlószőnyegre megy rá szekrény stb. Nem tudod kiporolni
2021. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Padloszonyegnel undoritobb dolog nincs a vilagon, marmint higieniai szempontbol. Kisbabaval foleg nem kene bevallalni.

A felfazas pedig nem a hideg miatt van, hanem bakterium okozza.

2021. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 13. 21:17
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak úgy már nagyon drága, hogy még mondjuk laminált padló, meg rá szőnyeg. Anyagilag nagyon sok így és kész kellene lenni mire októberben jön a baba.
2021. szept. 13. 21:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a baba meg egy darabig nem fog ugysem a padlon kuszni, igaz? :)

Fejezzetek be, akkor, amikor tudjatok.

2021. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért kell sietni, mert fel van szedve minden a szobában és még csak most jön az aljaztkiegyenlítés, szóval lakhatatlan még ebben az állapotban a szoba.
2021. szept. 13. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!