Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panelben belső ablakpárkánycse...

Panelben belső ablakpárkánycsere ablakcsere nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés

Hamarosan lakásvásárlás előtt leszek, jelenleg az igényeimet pontosítom.

Nagyon szeretem a virágokat, a virágok meg többnyire a fényt :)


Látok olyan lakásokat, ahol szép széles az ablakpárkány, kényelmesen elférnek rajta a virágcserepek, meg olyat is, ami szinte csak falszélesség.


Abban kérném a tájékozottak tanácsát, hogy ezt mennyire tekintsem az adott lakás fix jellemzőjének? Jól gondolom, hogy normál módon csak ablakcsere idején lehet ezen változtatni, vagy igazából ez bármikor lecserélhető és nem kell hozzá a meglévő ablakot bántani?


Ha bármikor lecserélhető, akkor milyen szakit érdemes hozzá keresni?



2021. okt. 28. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Alapvető műszaki érzékkel meg pár alapszerszámmal kb. bárki képes rá. Ha nincs ilyen, szólj egy ablakosnak.
2021. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

ráragasztasz a meglévő párkányra egy szélesebb müanyag párkányt azt kész


müanyag ablakpárkányt lehet kapni méterre árulják

2021. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
83%
Még cserélni se kell. Besétálsz az Obiba veszel gyalult deszkát olyan széleset amit szeretnél. Beszeged rácsavarozod. Én így csináltam.
2021. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk cserélve volt, megoldották.
2021. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!