Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mikor van a lakásoknál az...

Mikor van a lakásoknál az ablakcserék szezonja? Van arra esély, hogy ha most elkezdek keresni kivitelezőt, akkor ki tud nekem cserélni két szétkorhadt faablakot műanyagra még idén?

Figyelt kérdés

Budapesten szeretnék kicseréltetni két szétkorhadt, nagy faablakot, redőnyökkel együtt még idén. Most tudok belefogni a keresésbe.


Van arra esély, hogy még találok olyan kivitelezőt, aki idén megcsinálja?

Vagy őket is érinti az építőipari őrület, amit most megtapasztaltunk?


2021. szept. 25. 11:18
 1/3 mindentudó99 ***** válasza:
Azonnal nem fognak jönni az biztos. De belefér idén valószínűleg. Bár az se mindegy tudsz e készen venni ami pont jó neked vagy úgy kell legyártatni
2021. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ablakcsere szezon összel és tavaszal van


Télen nagy hidegben(dec-februárig) és a nyaralószezonban(julius-augusztus)kevesebb a megrendelő, olyankor sokkal kevesebbet kell várnia munka elvégzésére


Ha most megrendeled, szerintem november végéig szinte biztos hogy beszerelik

Hacsak nem valami kókler céggel akadsz össze


Én épp most cseréltettem ablakot

Julius elején kötöttük mega vállalási szerződést, és tegnapra sikerült a beszerelést apszolválni!

2021. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most több kollégám cseréltetett. Felmérés, elfogadás után gyártásba adják, innen 6-8 hét a beszerelés. De ezt is megadják napra, mert bevannak táblázva.
2021. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!