Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan válhat idővel a kezdő...

Hogyan válhat idővel a kezdő jobb szobafestővé? Ha nem feltétlenül veszik fel az első időben tapasztalt vállalkozó mellé a tanfolyamot végzettet. Önfejlesztéssel milyen lépésekkel válhat idővel jobbá, majd esetleg ezután sokkal jobbá?

Figyelt kérdés
Köszönöm a hasznos információkat!

2021. nov. 7. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Leginkább tapasztalt ember mellett.

Tapasztalathoz pedig különböző munkák, kihívások kellenek

2021. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő továbbképzéseket kell elvégezni, olyat, ami ipari minősítést ad. Ehhez lehet, hogy ki kell menni Németországba is akár, ha éppen ott van ilyen képzés, tehát idegen nyelvet sem árt tudni.
2021. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Humor a történetben, hogy németül (még) egész jól beszéllek - hála Istennek keveset felejtettem! :)


Ott "X" összegért adnak (valóban!) használható képzés(eke)t?

2021. nov. 21. 19:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagyis: beszélek...
2021. nov. 21. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy vallalkozonak dolgozni. Ha szorgalmas vagy akkor kezdokent is felvesznek. En rengeteget tanultam mas festoktol.
2021. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó neked, hogy téged legalább visszahívtak!


Így nehéz lesz nekem vállalkozó(KA)t találni... Pedig szeretném, ha már valaki felvenne.

2021. nov. 21. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!