Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A régi csaptelepeket szeretnén...

A régi csaptelepeket szeretnénk lecserélni. A szerelő szerint MOFÉM tipust vegyünk, de ez elég drágának tűnik. Van hasonló minőség kicsit olcsóbban? Pl. az OBI saját márkás Baliv (10 év garancia) Vélemények?

Figyelt kérdés

#csaptelep #Baliv
2021. nov. 13. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

A Mofém igencsak az olcsóbb kategória.

Annál olcsóbbat ne vegyél.

Inkább Kludi vagy Hansgrohe, nézd meg az árait.

És ezek sem a drága kategória.

2021. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

A szerelő nem mond butaságot.

Ezekhez bármikor lehet alkatrészt is venni,ha szűkséges.

Az OBI garanciájában 10 éves távra nem bíznék meg.

2021. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

az obis és praktikeres saját márkás csapok egy nagy rakás sz.rok!

Ezeket Ne vedd meg,mert hulladékok,gyenge,műanyag bóvlik. A jó csap onnan ismertetik hogy sárgarézből készül,és SÚLYA van neki,azaz anyag van benne.

Vegyél inkább egy mofémet,de ha engedi a pénztárcád akkor kludi, Grohe

2021. nov. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Mofém alá tényleg ne menj.

Jól mondja a szerelőd.

Az a legolcsóbb a megbízható kategóriában.

Ahogy már előttem is írták Grohe vagy Kludi a legjobb, de azok valamivel drágábbak.

2021. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi két éve amikor a házat újítottuk, Mofém csaptelep lett a konyhában és a fürdőszobai mosdónál. A zuhanynál valami olcsó lengyel lett a választás. A mosdónál mindig is rossz volt a csap, szorult stb. aztán folyni is kezdett. Garanciális ügyben telefonáltam párat, mivel nincs vízlágyító, nincs garancia se. Köszi szépen. A konyhai az nem rosssz, viszont a legjobban működő az olcsó lengyel zuhanyos... A fürdőben most Lidlis van. Veri a lengyelt is....

Szóval én nem ajánlom a Mofémet, a vizszerelőm annó nem foglalkozott vele hogy mit rak fel, bár ő kludit hozott volna ha vele hozatom, viszont akivel beszéltem a dologról építkezésen többet is, ő évek óta nem rak fel mofémet, sok a panasz rá, kludit ajánlotta, vagy ha gazdag vagy hansgrohe

2021. nov. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokáig én is mindig csak olcsó csapokat vettem, mert nem lattam értelmét többszörös felárakat fizetni. Aztán lassan beláttam, hogy jobban megéri egyszer megvenni egy csapot, jó drágán, ami aztán 10-20 évig kiváló. Mintsem olcsó csapokat 2-3 évente cserélni, és akkor is a legrosszabb pillanatban adják meg magukat.
2021. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
A MOFÉM az egyik legjobb márka a piacon, ráadásul magyar gyártású. Inkább megvennéd az ócska kínait, mert egy ezressel olcsóbb? Tipikus fillérbaszás... Aztán csodálkozunk, hogy tönkremegy a magyar gazdaság.
2021. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
#7: naja. És ha a MOFÉM elromlik vagy elkoszolódik vízkövesedik, akkor javítható, mert van hozzá alkatrész. A kínaihoz meg Obi gazdaságoshoz nem lesz.
2021. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!