Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ház külső szigetelést mostanáb...

Ház külső szigetelést mostanában milyen Ft/m2 áron készítenek? Részletek alább.

Figyelt kérdés
10 cm nikecellel, aljzat a vizzárós zöld szinűvel, dübelezéssel, hálózással, vakolással, festéssel együtt anyag+munkaköltséggel mostanában milyen négyzetméter áron csinálják? Kaptam egy árajánlatot a házra, és kíváncsi vagyok a nagy átlaghoz képest milyen az ár amit ajánlottak. Tehát X Ft/m2 és nekem semmi több költségem nem lenne, ahány m2 a ház falainak felülete, annyit szigetelnek készre, +fehérre festve.

2021. dec. 1. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

3,2,1 ... és jönnek a kommentek:

2 milliós havi bérrel dolgoznak.

Amúgy egy normális árajánlat egyedi.

Nem mindegy milyen a ház oldala.

Az árajánlatba benne kell lennie a MUNKABÉRnek, mennyi ideig tart, a megvásárolt anyag minőségének, és ÁRának, plusz egyéb dolog


Nem kell szégyenlősnek lenni ezekre rákérdezni

2021. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

"+fehérre festve."


Azt nem lehet.

Felénk egyébként számlával 20 000 ft/m2, számla nélkül gondolom olcsóbb.

2021. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a 20 000 ft/m2 kb 3milliós havi bérnek jön ki :D

Mennek fel az árak :D

Mondjuk ebbe benne van, hogy kell venni egy kocsit is hozzá, így jogos

2021. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"a 20 000 ft/m2 kb 3milliós havi bérnek jön ki :D"


Nem mert 2 hét alatt megvan, úgy 6 milliós havi bérnek jön ki,

sőt ha felvesz még embereket akkor 1 hét alatt megvan, így havi 12 millió forintot keres a szigetelő. De ha vastagabb szigetelést vagy kőzetgyapotot rak be, akkor duplája az egész, úgy pedig 24 millió forintot keres havonta.

2021. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2: értem, köszi. De miért nem lehet fehérre festeni? A ház leszigetélese után nem szinesre lenne festve a ház, hanem sima fehérre, ez miért nem lehet???
2021. dec. 2. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
hálózásra hogy festesz?
2021. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amit láttam, ott a mester a szigetelésnél a nikecellre még rakott hálót miközben bevakolta. Kivülről egy festetlen vakolat, a háló eleve ki se látszik alóla, még le kellett festeni, nem értem a kérdést hogy hálóra hogyan fest? Nem a hálóra hanem a vakolatra, ami alatt háló (is) van.
2021. dec. 6. 00:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondolom valami mélyalapozóval lekenik arra a festés. Miért, más hogyan festeti le a beszigetelt házát ?
2021. dec. 6. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!