Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy kellene új beltéri ajtót...

Hogy kellene új beltéri ajtót berakni panel szobához?

Figyelt kérdés

1979-es panel lakás, jelenleg pattintós műanyag tokozású műanyag ajtókkal. Az ajtó szobai, nagyjából mérve 83cmx195cm (ennél ami a tokba becsukódik az 1cm-el kevesebb), küszöb nincs, csak műanyag áthidaló a parkettán.

Maga a tok vastag és még van alatta fa távtartó, a falon a lyuk tehát kb. 92-93cm széles (nem szedtem még szét teljesen mérni).

Ha egy olyan tokot kapnék vékony fából, amit ráhúzok erre az U alakú beton darabra (kb. csak dísznek kellene úgyis, itt nem kell hőszigetelnie), a betonra csavarozom, hogy tartson már kész is lenne.

Lehet ilyen megoldást venni előfúrt vasalat helyek nélkül, hogy a 90x210es ajtót 200ra levágatva be tudjam tenni?

Vagy ti hogy oldanátok/oldottátok meg? Mit mérjek, hogy pl. egy Obiban tudjak venni dolgokat?



2022. febr. 15. 13:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Falat vágni és a beugró részt derékszögig feltölteni nem szeretném, nem szükséges a fal síkjában lennie az ajtónak, most sem úgy van.
2022. febr. 15. 13:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Arra tudok csak válaszolni, hogy mi hogy oldottuk meg. Felhívtam egy asztalost, kijött, méretet vett, amit leadott a boltban ahol megrendeltem a fenyő ajtóinkat. 2 hét múlva hozta az ajtókat és 2 óra alatt beszerelte.
2022. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!